Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Şenol Güneş: ''İki atar iki yersen maç berabere biter''

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Şenol Güneş: ''İki atar iki yersen maç berabere biter''

  ''İKİ ATAR İKİ YERSEN MAÇ BERABERE BİTER''


  Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş maç sonu konuştu.

  Güneş, Sivasspor ile 2-2 berabere kaldıkları maç sonrası yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, "2 atar iki yersen maç berabere biter. Allah'tan bu sefer gol attık. Bugünkü maçta Sivas arzulu oynadı zaten öyleler kendi evlerinde hep iyi oynuyorlar. Maça bakıldığında yüzde 100'ünü vermeye çalışan Sivasspor ama yüzde 100'ünü veremeyen Trabzonspor. Sivasspor'un sevinmesi normal Trabzonspor'a karşı 2-1'den sonra 2-2 yapmaları onlar için sevindirici ama bizim için ise üzücü" dedi.

  Güneş, "Bizim oyunumuz daha iyi olmalı bugün bunu gördük. Bizde şuanda oynayan oyuncuların ne verdiği ne yaptığı önemli takıma. Şuanda oyuncu kalitesi bakımından sıkıntımız yok ama ne verdikleri yönünde sıkıntılar var. Fizik olarak verimleri eksik olanlar var. Düşünce olarak eksikleri olan oyuncularımız var" diye konuştu.

  "3 günde bir maç, seyahat var, oyuncuları antrenmanda ve sahada görüyorsun" diyen Güneş, "Bunlar tabi futbolda var böyle bir lig yaşıyoruz ne yazıkki. Türkiye'de oyuncular üzerinden komplolar düzenleniyor. Müsabakayı kazanmak adına ahlak değerleri düşüyor. Futbol kültürü iyi olmadığı sürece böyle olacak. Sahada küfür işini kesinlikle kaldırmak gerekiyor" ifadelerini kullandı.

  Güneş, "Lille maçıyla ilgili oyuncularımı tamamen o maça odaklandırıyorum, kazanmak istiyoruz. Ancak şuan tabiki ne yazıkki moral değerleri düştü, Lille maçında ne yapacağımızı o yüzden sahada göreceğiz. İnşallah Trabzon ve Türkiye'ye yakışır skor alırız" dedi.

  2 Aralık 2011 Cuma Trabzonum.Org
Lütfen bekleyin...
X