Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Özak Yenilgiyi Değerlendirdi

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Özak Yenilgiyi Değerlendirdi

  ÖZAK YENİLGİYİ DEĞERLENDİRDİ




  Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Trabzonspor'un yenilgisinin üzüntüsünü yaşadı.
  Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi Play-off ilk maçında sahasında Toulouse takımına 3-1 yenilmesinin üzüntüsünü yaşadı.
  Malatya ziyareti kapsamında Anemon Otel'de dinlenerek uçak saatini bekleyen Bakan Özak, burada UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Trabzonspor-Toulouse FC maçını televizyondan izledi.
  Bakan Özak ile birlikte maçı Vali Ulvi Saran, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mücahit Fındıklı ve Özhun Çalık, Belediye Başkan Vekili Ertan Mumcu ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Şahin de izledi.
  Eski başkanı olduğu takımın 3-1'lik skorla Fransız takımına yenilmesi karşısında morali bozulan Bakan Özak, maçla ilgili yaptığı yorumunda, "Trabzon için iyi olmadı. İnşallah diğer takımlar iyi sonuç alırlar. Rakip takım her açıdan, teknik açıdan, taktik açıdan iyi bir takım. Savunması da iyi. Trabzonspor kazanmak için bir ara zorladı, fakat başaramadı, gol kaçırdı. Sonradan da oyun koptu. Geçmiş olsun diyelim" diye konuştu.
  Takıma takviyenin şart olup olmadığı ile ilgili bir soruya ise Bakan Özak, "Her takıma takviye şart. Oyuncular daha iyi oynayabilirler" cevabını verdi.


  21 Ağustos 2009
Lütfen bekleyin...
X