Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

61.Dakika Brezilya basınında!

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • 61.Dakika Brezilya basınında!

  61.DAKİKA BREZİLYA BASININDA
  Brezilya'nın büyük okur kitlesine sahip gazetelerinden biri olan 'O Globo', internet sitesinde yayınladığı bir haberde Trabzonspor'un 61. dakika şovu yer aldı.
  Brezilya'nın büyük okur kitlesine sahip gazetelerinden biri olan 'O Globo', internet sitesinde yayınladığı bir haberde Trabzonsporlu taraftarların yarattığı '61. dakika kutlaması'ndan övgüyle bahsetti.

  Telefonla Brezilyalı oyuncumuz Alanzinho'nun görüşlerine başvurarak oluşturduğu haberi 'Türk kulübünün taraftarları kazansalar da kaybetseler de ikinci yarının 16. (61.) dakikasında kutlama yapıyor' başlığıyla duyuran gazete, haberinde özetle şu ifadeleri kullandı: “
  Trabzonspor, Türkiye'nin dört büyük takımından biri ve taraftarları tıpkı Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları gibi tutku dolu ve fanatik. Trabzonspor taraftarlarını diğerlerinden farklı kılan yönü ise yağmur da yağsa güneş de açsa takım kaybetse de kazansa da maçın 61. dakikası geldiğinde takımları sanki gol atmış gibi sevinmeleri. İster Trabzon'da ister deplasmanda, Trabzonspor'un olduğu her yerde 61. dakika geldi mi meşaleler yanıyor, şarkılar söyleniyor, balonlar gökyüzüne bırakılıyor. Alanzinho da bu ritüelin kendileri üzerindeki ateşleyici etkisini 'Bu kutlama sayesinde maçı o esnada kaybediyorsak hemen toparlanıyoruz, şayet öndeysek de daha fazla gol atmak istiyoruz' diye anlatıyor.”

  20 Ağustos 2009
Lütfen bekleyin...
X