Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Kris Boyd' TS'ye Gelebilir mi?

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Kris Boyd' TS'ye Gelebilir mi?

  KRİS BOYD TS'YE GELEBİLİR Mİ?  Kris Boyd'la kulübü Glasgow Rangers'ın sözleşme yenilemeyi düşünmediği öğrenildi.
  Trabzonspor'un listesinde olduğu ortaya çıkan Kris Boyd'la kulübü Glasgow Rangers'ın sözleşme yenilemeyi düşünmediği öğrenildi. Bu gelişme Bordo-Mavililer'in işini kolaylaştıracak

  Kadrosunu bir forvetle takviye edip son noktayı koymakta kararlı olan Trabzonspor'a İskoçya'dan güzel haberler geldi... Bordo-Mavililer'in gündeminde olduğu öğrenilen ve İskoçya ile İngiliz basını tarafından da doğrulanan Kris Boyd konusunda pozitif gelişmeler yaşanıyor. 25 yaşındaki başarılı forvet oyuncusunun yüksek maliyetinin (haftalık 50 bin Pound) Glasgow Rangers kulübünü sıkıntıya soktuğu ve 2010'da sözleşmesi bittikten sonra yenileme yoluna gitmeyeceği bildirildi. Bu durum Karadeniz temsilcisinin elini özellikle maliyetler ve anlaşma şartları konusunda güçlendiriyor. Çünkü Rangers'ın bu oyuncuyla bir gelecek düşünmemesi, Trabzonspor'un bonservis şartlarını kolaylaştıracak.

  Taraftar 'olur' diyor

  Bilindiği gibi İskoç temsilcisi 2 milyon Pound (2 milyon 350 bin Euro) isterken, Trabzonspor'un en çok 1.5 milyon Euro'ya çıktığı İskoç medyasında yer bulmuştu. Bu arada Boyd'un ismi taraftarları heyecanlandırdı. Önemli bir kitle, İskoç yıldızın Trabzonspor'a çok faydalı olacağını söylerken, bazılarıysa bu transferde çok geç bile kalındığını ifade ediyor.


  20 Ağustos 2009
Lütfen bekleyin...
X