Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Maç öncesi dostluk yemeği

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Maç öncesi dostluk yemeği

  MAÇ ÖNCESİ DOSTLUK YEMEĞİ


  Trabzonspor Yönetim Kurulu UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki rakibi Toulouse FC ve UEFA temsilcisine Marina Restaurant'ta bir yemek verdi.

  Oldukça samimi bir ortamda geçen yemeğe Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener’le birlikte yönetim kurulu üyeleri, Toulouse FC Başkanı Oliver Sadron, yönetim kurulu üyeleri, UEFA Temsilcisi İvan Lekov, Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Emniyet Müdürü Feridun Boz, Eski Başkanlırımız, Ahmet Celal Ataman, Salih Erdem, Özkan Sümer, Eski Teknik Direktörümüz Urbain Breams, Kurucularımız Sabit Sabır, Refik Karaağaçlı, Kurul Başkanlarımız Kenan Atalay, Rüştü Araz, TFF Üyesi Süleyman Atal, Gençlik Spor İl Müdürü Şerif Özgür, Eski Asbaşkan Nevzat Şakar ve Divan Üyesi Cafer Hazaroğlu katıldı.

  Yemekte bir konuşma yapan Başkan Şener, Trabzonspor Kulübü olarak misafirleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Yarın elbette iki takımın oyuncuları birbirlerine üstünlük sağlayabilmek adına sahada kıyasıya bir mücadele içerisinde olacaklar. Ancak bu mücadelede eminiz ki hiçbir zaman sporun dostluk, barış ve kardeşlik ruhunu simgeleyen fair-play ölçülerinin dışına taşmayacaktır. Bizler bu büyük mücadele öncesinde iki kulübün ve dolaysıyla da iki ülkenin samimiyet duyguları içerisinde bu akşam bir aradayız. Sahada adil oyunun hakim kılındığı, hak edenin kazandığı bir müsabaka olması temennisiyle hepinize hoş geldiniz dileklerimizi iletiyor, saygılar sunuyorum” dedi.

  Toulouse FC Başkanı Oliver Sadron ise Trabzon'da kendilerine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, "Umarım dostça bir müsabaka olur. Burada olmaktan çok mutluyuz. Bir hafta sonra da sizi Fransa’da ağırlayacak olmamız çok güzel" diye konuştu.

  Yemek sonrası yönetimler arasında karşılıklı hediye alış verişi yapıldı.

  19 Ağustos 2009
Lütfen bekleyin...
X