Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Transferi Düşünmüyoruz

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Transferi Düşünmüyoruz

  TRANSFERİ DÜŞÜNMÜYORUZ

  Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, transfer konusunda önemli açıklama yaptı..
  Best FM'de yayınlanan Özkan Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu "Futbol Vadisi" programına telefonla konuk olan Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Trabzonspor'un Toulouse maçı ve transferlerle ilgili soruları yanıtladı.

  -"BAŞARIMIZI İSPATLADIK"-

  Trabzonspor'un Avrupa'da başarısını ispatlamış bir takım olduğunu belirterek sözlerine başlayan Alioğlu, Trabzonspor'un birkaç sene aradan sonra tekrardan başarılara imza atacağını, gerek Trabzon şehrini gerekse Türkiye'yi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirtti.

  -"TAM KADRO HAZIRIZ"-

  Yarınki maçta statü gereği forma giyemeyecek olan Gabriç'le beraber, Yattara'nın da ayağındaki sakatlığının devam ettiğini ve maç kadrosunda bulunmayacaklarını ifade eden İhsan Alioğlu, bu iki futbolcu dışında takımın tam kadro sahaya çıkabilecek durumda olduğunu söyledi.

  -"TRANSFER DÜŞÜNMÜYORUZ"-

  Trabzonspor'un transfer durumuyla ilgili soruya da cevap veren Alioğlu, "Klasik bir açıklama olacak ama biz iddialı bir takımız ve iddialı takımlarda transfer hiçbir zaman bitmez. Takımımızın iskeleti oluşmuş durumda, tabii ki eksikler ve arayışlar her zaman devam edecektir ancak şuanda herhangi bir transfer düşüncemiz yok" diye konuştu


  19 Ağustos 2009
Lütfen bekleyin...
X