Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Broos: Bana yürekli adam lazým

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Broos: Bana yürekli adam lazým

BROSS:BANA YÜREKLÝ ADAM LAZIM

Trabzonspor yönetiminin "Takýmý bir an önce toparla" diye uyardýðý teknik direktör Broos, futbolculara gözdaðý verdi.
    Oyuncularla bir toplantý yapan Belçikalý hoca, "Artýk kimsenin gözünün yaþýna bakmayacaðým. Bana yürekli futbolcu lazým. Sahada ter akýtmayan, formayý unutsun" dedi

Broos kükredi

Trabzon'un hocasý, futbolculara, "Anlayýþ devri bitti. Artýk sahada yüreðini ortaya koymayan formayý unutsun" dedi.

Toplantý yaptý
    UEFA Avrupa Ligi'ne Play-off'ta veda eden, ligde de üst üste gelen kötü sonuçlarla 12. sýraya kadar gerileyen Trabzonspor'da teknik direktör Hugo Broos sonunda sert yüzünü gösterdi. Önceki gün yönetim tarafýndan sorguya çekilen ve 'takýmý bir an önce toparla' uyarýsý yapýlan Belçikalý çalýþtýrýcý, dün futbolcularý ile bir

toplantý yaparak sert ikazlarda bulundu. Broos yýldýzlar dahil tüm oyunculara gözdaðý verdi.

11'de revizyon

Tecrübeli hocanýn, "Hazýrlýk döneminde iyi olan bazý oyuncularýn, ligdeki performansý beni hayal kýrýklýðýna uðrattý. Þimdiye kadar anlayýþlý davrandým. Artýk kimsenin gözünün yaþýna bakmam. Sahada ter akýtmayan, yüreðiyle oynamayan formayý unutsun" dediði belirtildi. Broos'un Ýstanbul Belediye maçýnda revizyona giderek, Zafer Yelen ve Yattara'yý ilk 11'de oynatmasý bekleniyor.

04.09.2009
Haz?rlan?yor...
X