Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Umut Bulut için müthiþ iddia

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Umut Bulut için müthiþ iddia

  FUTBOL HAYATINI RÝSKE EDÝYOR!!!
  Ýsminin açýklanmasýný istemeyen Trabzonsporlu bir futbolcudan Umut Bulut için müthiþ iddia.

  Trabzonspor’da gol atamadýðý için eleþtirilen Umut Bulut, bu sezon kasýklarýnda ki sakatlýk nedeni ile bekleneni veremezken, Gökhan’ýn hasta olmasý nedeni ile sakat sakat tam beþ maç oynadý. Trabzonsporlu futbolcu arkadaþý Umut’un ilacýnýn lige verilen ara olduðunu belirterek, “Böyle devam etseydi bir gün sahada kalabilirdi” dedi.

  SÜREKLÝ ELEÞTÝRÝLDÝ
  Trabzonspor’un eleþtirilen gol ayaklarýndan Umut Bulut, partneri Gökhan Ünal gibi süper ligde henüz siftah yapmadý. Geçen sezonu 14 golle geçen Umut, özellikle rakip savunmaya yaptýðý pres ile isminden bahsettiren bir isim. Ýþte ayný Umut Bulut, Ligde Sivasspor, Diyarbakýrspor ve Manisasspor maçlarýnda 90 dakika sahada kaldý ama gol atamadý ve bunun içinde yoðun bir þekilde eleþtirildi.

  HER MAÇ FEDAKARLIK
  Bordo Mavili takýmýn UEFA Avrupa ligi Play-off ilk karþýlaþmasýnda da 90 dakika sahada kalan Umut Bulut, rövanþ karþýlaþmasýnda maça yedekler arasýnda baþladý fakat karþýlaþmanýn ikinci yarýsýnda yine sahadaydý. Ayný Umut, Bursaspor maçýnda da ikinci yarýda oyuna girdi. Yine beklentilere cevap veremedi. Ama Umut’un derdinin gol vuruþu ve gol pozisyonu olmadýðýný EKSPRES ortaya çýkarttý.

  ARKADAÞI AÇIKLADI
  Trabzonsporlu bir futbolcu Umut konusu açýldýðýnda ilk tepkisini, “Sizin bildiðiniz gibi deðil” sözleri ile veriyor ve devam ediyor; “Umut’un geçen sezondan kalma aþýrý zorlamaya baðlý kasýklarýnda sorunlarý vardý. Ara kýsa olduðu için fazla dinlenme þansý bulamadýk. Umut’ta bulamadý. Sezon hazýrlýklarýnda yine yükleme yaptý. Maçlar baþladýðýnda Gökhan’ýn da hastalýðý tüm yükü üzerine bindirdi.”

  KASIKLARINDA PROBLEM
  Umut ile ilgili geliþmeler bu kadar deðil; “Sivasspor maçý sonrasý kasýklarýnda ki problem daha da arttý. Dayanacak gibi deðildi. Uyku uyuyamadýðýndan bahsediyordu. Bu þekilde Diyarbakýr, Toulouse ve Manisaspor maçlarýný oynadý. Trabzon’da oynanan Toulouse maçýndan sonra yürümekte bile güçlük çekiyordu. Fakat sabah akþam masaj yaptýrarak bu þekilde Manisaspor maçýný oynamak zorunda kaldý.”

  FRANSA’DA KÝ RÖVANÞ
  “Fransa’da ki maçta kadroya bile girmeyecekti” diyor Trabzonsporlu futbolcu ve devam ediyor, “Kasýklarýnda ki gerilme hat safhaya ulaþmýþtý. Oynamayacaktý. Broos, kendisi ile konuþtu kadroya aldý. Ýlk yarý golsüz sona erince teknik heyetin oynayýp oynayamayacaðý sorusuna düþünmeden “oynarým” cevabý verdi ve iðne ile ikinci yarýda sahaya çýktý. O ikinci yarýda kasýklarýnda ki sýkýntýlar daha da arttý.”

  ARA ÝLAÇ OLACAK
  Bursaspor maçý öncesinde sürekli tedavi gördüðünü fakat antrenman aksatmadýðýný hatýrlatan, Bordo Mavili futbolcu, Umut’un imdadýna Lige verilen bir haftalýk aranýn yetiþtiðini belirterek, “Aþýrý derecede kasýk ve arka adalelerinde aðrýlarýn olduðunu söylüyor. Sürekli tedavi oluyor. Bu þekilde Bursaspor maçýnda ikinci yarý oynadý. Eðer bu bir haftalýk ara olmasaydý uzun süre sahalardan uzak kalabilirdi.”


  Kaynak: Kuzeyekspres 03 Eylül 2009

 • #2
  --->: Umut Bulut için müthiþ iddia

  Yalanlarla dolu bir haber.

  Yorum yap

  Haz?rlan?yor...
  X