Duyuru

Collapse
No announcement yet.

61 nolu Yattara'yý Heyecan Bastý

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 61 nolu Yattara'yý Heyecan Bastý

61 NOLU YATTARA'YI HEYECAN BASTI

Ýbrahim Yattara, 61 numaralý forma ile sahalara dönecek olmanýn heyecanýný yaþýyor
    Trabzonspor'un sezon öncesi hazýrlýk kampýnda oynadýðý Standard Liege maçýnda sakatlanarak uzun süre sahalardan uzak kalan Ýbrahim Yattara, 61 numaralý forma ile sahalara dönecek olmanýn heyecanýný yaþýyor.

Gineli oyuncu 15 günlük arayý iyi deðerlendirip formayý hak etmek için çok çalýþacaðýný belirterek, Bordo-mavili taraftarlarýn çok özlediðini söyledi.
    Bordo-mavili takýmýn Hollanda kampýnda Standard Liege ile oynadýðý hazýrlýk maçýnda sakatlanan ve uzun süre sahalardan uzak kalan Yattara, gün sayýyor. 61 numaralý forma ile sahalara dönecek olmanýn heyecanýný yaþayan Gineli oyuncu, lige verilen arada formayý hak etmek için çok çalýþacaðýný belirterek, "Lige verilen ara benim için çok önemli bir fýrsat oldu. Eksiklerini gidermem için baya bir zamaným olacak. Formayý hak etmek için çok çalýþmam gerektiðini biliyorum. Çünkü takýmda çok önemli oyuncular var. Bende bu rekabet ortamýndan baþarýyla çýkýp takýma katkýda bulunmak istiyorum" dedi.

Kötü günleri geride kalmasý için Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor maçýnýn çok önemli olduðunu belirten Yattara, "Hocamýn beni hazýr görüp sahaya sürmesi halinde elimden gelenin en iyisini yapacaðým. Kendimi hazýr hissediyorum ama lige verilen arada daha bir hazýr hale geleceðim. Kötü bir dönemi yaþýyoruz. Sakatlýklar ve þansýzlýklarda oldu. Bu kötü dönemi atlatacak olanda bizleriz. Elbirliðiyle bu iþin üstesinde geleceðiz" diye konuþtu.

Taraftarlarý çok özlediðini de belirten Yattara, "Onlar beni özledi, ben de onlarý özledim. Onlarla kavuþacaðýmýz günü iple çekiyorum. Ýnþallah performansýmla onlarý mutlu edecek bir oyun ortaya koyarým. Ýstanbul fikstür olarak deplasman görünse de bizim için deðil. Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor ile oynayacaðýmýz maçta büyük bir taraftar desteðinin arkamýzda olacaðýna inanýyorum" dedi.

03.09.2009
Haz?rlan?yor...
X