Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Transfer yok revizyon var

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Transfer yok revizyon var

  TRANSFER YOK REVÝZYON VAR


  Ýlk 4 haftada ve Avrupa etabýnda kadro sýkýntýsýndan yakýnan Hugo Broos, eksiklerin takýma dönmesiyle rahatladý. Belçikalý, takviyeyi kulübe ve tribünden yapacak.

  Trabzonspor’da teknik direktör Hugo Broos için sezon yeni baþlýyor... Son dakika transferinde istediði adýmlarý atamayan Karadeniz temsilcisinde Belçikalý hoca kadroda revizyon ile sorunlarýn çözümünü hedefliyor. Bordo-Mavililer’in antrenörünün en güvendiði isimleri ise þu ana kadar kulübede ve zaman zaman tribünde oturanlar oluþturuyor. Sürekli olarak hastalýklardan ve sakatlýklardan yakýnan Hugo Broos, Süper Lig’in beþinci haftasýnda oynanacak Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor müsabakasýna büyük önem veriyor.

  Yattara ve Zafer...

  Son oynanan Bursaspor maçýnda kadroda ciddi bir rotasyon yapan Trabzonspor’un antrenörünün bu kez ideal 11’i için çalýþtýðý dikkatlerden kaçmýyor. Taraftarlarýn da sevgilisi durumundaki Ýbrahima Yattara ve gol yollarýndaki etkinliði de yüksek olan Zafer Yelen, Karadeniz ekibinin en güvendigi oyunculardan. Öte yandan deneyimli hocanýn Barýþ Memiþ ve Ceyhun Gülselam’da da ýsrarcý olmayý sürdüreceði edinilen bilgiler arasýnda. Broos, daha önce çalýþtýrdýðý kulüplerde de genç yetenekleri takýma kazandýrma anlamýnda baþarýlý sonuçlar almýþtý.

  Kaynak: Fanatik 3 Eylül 2009
Haz?rlan?yor...
X