Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yener:Gökhan ve Umut'a güveniyoruz

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Yener:Gökhan ve Umut'a güveniyoruz

  YENER:GÖKHAN VE UMUT'A GÜVENÝYORUZ


  Trabzonspor Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Hasan Yener, beklenmedik sonuçlar nedeniyle eleþtirilerin odak noktasýnda olan forvet oyuncularý Gökhan Ünal ve Umut Bulut’a sahip çýktý.

  Radyospor'da Özgür Sancar’la Haber Özel Programý’na katýlan Yener, “Gökhan ve Umut geçen sezon toplamda 29 gol attýlar. Demek ki kaliteli oyuncular. Ayrýca golü hep onlar atacak diye bir kural yok. Biz oyuncularýmýza güveniyoruz” dedi.
  Hasan Yener, bazý taraftarlarýn oyuna giren futbolcularý protesto etmesini kabul edemediklerini belirtirken, Hugo Bross’la ilgili bir sorun yaþamadýklarýný söyledi.
  Yener, “Trabzonspor geleneklerinde teknik direktörün kadro seçimine müdahale yoktur. Bross’un da bize karþý tavrý yoktur. Aksini iddia edenler spekülasyon yapmýþ olur” þeklinde konuþtu.

  Hasan Yener’in sözleri:

  TARAFTARIN OYUNA GÝREN OYUNCUYA KARÞI TUTUMU YANLIÞ

  Kimse böyle sonuçlarý beklemiyordu. Çünkü iyi bir baþlangýç yapmýþtýk. Beklentiler yükselmiþti. Hugo Bross da bu sonuçlara anlam veremediðini söylüyor.
  Taraftarýmýzýn tepkilerini doðal karþýlýyoruz, ancak doðal karþýlamadýðýmýz þu, oyuna giren bazý futbolcularýmýza yaptýklarý olumsuz tezahürat var. Bunu doðru karþýlamak mümkün deðil.
  Taraftarýmýz oyuncuyu protesto etmemeli aksine onlarý motive etmeli…

  MEHMET BATTAL BÝZÝM ÝÇÝN KURTARICI OLAMAZ

  Biz Mehmet Battal’ý bir alternatif olarak düþünüyorduk. Þu anda Trabzonspor formasýný giyip, bizi kurtaracak bir futbolcu olarak düþünmüyorduk. Kadromuza gelsin alternatif oyuncularýmýzdan olsun istiyorduk. Ayrýca gelecekte de önemli beklentilerimiz vardý. Bucaspor’a teklifimizi yaptýk. Kabul ederler ise olur, etmezler ise olmaz. Mehmet Battal da gelmeye sýcak bakýyordu. Ama biz belirlediðimiz bonservis bedelinden yukarý çýkamayýz.

  GÖKHAN VE UMUT’A HAKSIZLIK YAPILIYOR

  Trabzonspor geçen sezon Gökhan Ünal ve Umut Bulut’la 29 gol buldu. Bunun dýþýnda da pek çok gol pasý var. Geçen hafta yedek kulübesinde Egemen, Cale, Tjikuzu, Engin ve Umut yedekti. Yatara ve Alanzinho da tribündeydi. Golü sadece forvet oyuncularý atacak diye bir kural yok. Golü kaleci dýþýnda bütün oyuncular atabilir. Gol sorununu sadece forvetlere baðlamak doðru deðil. Umut ve Gökhan çok kaliteli oyuncular. Onlara güveniyoruz.

  BROSS’LA ÝLGÝLÝ BÝR SORUN YOK

  Teknik direktör inandýðý, hafta içerisinde belirlediði kadroyu sahaya sürer. Bunu yönetime bir tepki ya da gönderme olarak algýlamak doðru olmaz. Trabzonspor’un geleneðinde teknik direktörün kadro seçimine müdahale etme anlayýþý yoktur. Olamaz.

  BELEDÝYE MAÇINDA TEKRAR ÇIKIÞA GEÇECEÐÝZ

  Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor maçýndan çok umutluyum. Galip gelip tekrar çýkýþa geçeceðiz. Ýstanbul’da çok büyük bir seyirci potansiyelimiz var. Bugüne kadar Atatürk Olimpiyat Stadý’nda en çok taraftarý Trabzonspor toplamýþtýr. Taraftarýmýz bizi yine yalnýz býrakmayacaktýr. Çünkü bu sonuçlarýn geçici olduðunu biliyorlar.

  radyospor 01.09.2009
Haz?rlan?yor...
X