Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ýþte Trabzon'un yeni transferi

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Ýþte Trabzon'un yeni transferi

  ÝÞTE TRABZONSPOR'UN YENÝ TRANSFERÝ

  Uzun bir sakatlýk dönemi geçirdi, taraftarlar sahalara döneceði günü dört gözle bekledi.
  Ve Gineli, dünkü antrenmanda sergilediði performansla, “Bekleyin, geliyorum” dedi.
  Bu sezon yýldýzlarýnýn neredeyse hiçbirinden beklediði verimi alamayan Trabzonspor'da gözler þimdi de 61 numaraya çevrildi.
  Hollanda kampýnýn hemen baþýnda sakatlanan ve çok uzun zamandýr takýmdan ayrý kalan Ýbrahima Yattara'nýn dönüþü dört gözle bekleniyor.
  Bu paralelde hem teknik heyeti hem de taraftarlarý sevindirecek bir geliþme yaþandý. Hazýr olmadýðý gerekçesiyle Bordo-Mavili ekibin Bursaspor sýnavýný 18'in dýþýnda kalarak tribünde izleyen Gineli, dünkü antrenmanda kelimenin tam anlamýyla döktürdü. Takýma yeniden katýlacak olmanýn verdiði moralle idmandaki en keyifli futbolcu olarak ön plana çýkan Karadeniz temsilcisinin yýldýzý, formaya göz kýrptý.

  Belediye maçýnda sahada
  Milli maç sebebiyle lige verilen aranýn da çok isabetli bir döneme denk gelmesi sayesinde Ýbrahima Yattara'nýn yarýþýn 5. haftasýndaki Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor mücadelesindeki yerini almasýna kesin gözüyle bakýlýyor. Diðer yandan deneyimli futbolcu, teknik direktör Hugo Broos'un gol yollarýndaki sýkýntýnýn getirilmesi yönünde en güvendiði isimlerden biri.


  01.09.09
Haz?rlan?yor...
X