Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gökdeniz Karadeniz açýklama yaptý

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Gökdeniz Karadeniz açýklama yaptý

GÖKDENÝZ KARADENÝZ AÇIKLAMA YAPTI

Gökdeniz Karadeniz açýklama yaptý
    Rusya'nýn Rubin Kazan takýmýnda forma giyen ve son günlerde Rusya Primier Ligi'nin en formda oyuncusu olarak gösterilen temsilcimiz Gökdeniz Karadeniz, Ruslarýn Türk futbolculara ilgi gösterdiðini söyledi.

20. hafta mücadelesinde dün deplasmanda Spartak Moskova'yý 3-0 yenerek liderliklerini sürdürdükleri maçýn ardýndan sorularý yanýtlayan Gökdeniz, "Spartak bizim en önemli rakibimizdi. Deplasmanda oynamamýz da bizim için dezavantajdý. Ama sahadan iyi bir skorla ayrýldýk. Bizim için çok güzel bir sonuç oldu. Bu sene de iddiamýzý devam ettirip þampiyon olmak istiyoruz" dedi.

Rusya'da oynayan Türk futbolcularýn son dönemde performansýnýn Ruslar tarafýndan da görüldüðünü belirten Gökdeniz, Rusya'da Türk futbolcularýna bakýþ açýsýnýn iyi olduðunu belirterek þöyle konuþtu:

"Benim iyi olmam hem benim açýmdan, hem de ülkem açýsýndan iyi. Çünkü Türk futbolculara bakýþ açýsý deðiþiyor. Ama bu takýmla orantýlý bir þey. Takým iyi oynayýnca ben de iyi oynuyorum. Fatih Tekke de iyi oynayýp, goller atmaya baþladý. Caner'in durumundan haberim yok. Belki Türkiye'ye dönecek, belki dönmeyecek. Hasan Kabze ise Spartak maçýnda forma þansý bulamadý."

Baþarýlý futbolcu ayrýca, "Türk oyunculara bakýþ açýsý burada çok iyi. Ýnþallah bir kaç tane daha Türk futbolcusu Rusya'ya gelir" diye konuþtu.

Gökdeniz ayrýca, Trabzonspor'un son dönemlerde aldýðý baþarýsýz sonuçlar üzerine takýmýn çok fazla eleþtirilmemesi gerektiðini belirterek, "Taraftarlarýmýzýn takýma sahip çýkmasý gerekiyor. Sonuçta hiç kimse Trabzonspor'un kötü olmasýný istemez. Trabzon halký için konuþuyorum. Hatta Türk futbolu için konuþuyorum. Trabzonspor iyi olduðu zaman Türk futbolu daha da iyi oluyor. Takýmýn baþýnda deðerli bir baþkan bulunuyor. Yeni bir yönetim, yeni bir hoca ve yeni bir oluþum var. Ancak biraz sabretmek lazým. Taraftarýmýz inþallah o sabrý gösterir ve iyi bir þekilde desteklerler. Umarým bu kötü süreci atlatýrlar" dedi.

31.08.09
Haz?rlan?yor...
X