Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Broos: 'Motor teklemeye baþladý'

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Broos: 'Motor teklemeye baþladý'

  BROOS: 'MOTOR TEKLEMEYE BAÞLADI'


  Bursaspor maçýnýn ardýndan Teknik Direktörümüz Hugo Broos yaptýðý deðerlendirmede takým halinde iyi bir oyun ortaya koyduklarýný ancak istemedikleri iki puan kaybettiklerini söyledi.

  “Bugün oyunculara yöneltebileceðim olumsuz eleþtiri yok” diyen Broos, Bursaspor karþýsýnda ellerinden geleni yaptýklarýný belirterek, “Gol pozisyonlarý da yakaladýk ancak olmadý. Tek tip ataklar yaptýk. Savunulmasý kolaydý. Bu nedenle Bursaspor savunmasýný zorlayamadýk. Oyuna egemendik, Bursaspor kontra ataklar yaptý. Genel olarak riskler aldýk. Ancak genel olarak iyiydik” dedi.

  Broos “Sivasspor maçýnýn ardýndan takýma ne oldu” sorusuna, “Ben de açýkçasý Sivasspor maçýndan sonrasýnda takýma ne olduðunu bilmiyorum. Takým yükselen bir performans ortaya koyuyordu. Sivas’da da istediðimiz sonucu aldýk. Sonrasýnda düþüþ baþladý. Hastalýklar sakatlýklar oldu ama buna raðmen toparlamaya baþladýk ancak olmadý. Motor teklemeye baþladý. Bu durumu mevcut kadroyla çözeceðiz” cevabýný verdi.

  Bu durumda kendi durumuyla ilgili bir deðerlendirme yapmayý düþünmediðini de belirten Broos, “Önümüzdeki 15 günde grubun tamamýyla çalýþamayacak olsak da çözümler bulmaya çalýþacaðýz. Yattara da aramýza dönecek. Bu bizim için bir artý olacak. Öncelikle bir hücum oyuncusuna ihtiyaç duymadýðýmýzý hiç söylememiþtik. Gabric oynamasý gereken ilk maçta hastaydý. Geç aramýza katýldý. Zaman tanýmamýz lazým. Bu 15 günlük ara onun için de bir fýrsat. Kayýp 8 puan þampiyonluk yarýþýndan uzaklaþtýðýmýz anlamýna gelmez” ifadelerini kullandý.


  30 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X