Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trabzonspor istedi GS aldý

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Trabzonspor istedi GS aldý

  CANER GALATASARAY' DA
  Transfer gündeminin ön sýralarýnda yer alan Caner, sonunda muradýna erdi. Galatasaray, genç futbolcu için CSKA Moskova Kulübüyle anlaþtý.

  Hakan Balta'ya ya da sol çizgiye alternatif arayýþlarý çerçevesinde Caner Erkin'i gündemine alan Galatasaray, bu transferi noktaladý. Radyospor'un deneyimli ismi Özgür Sancar'ýn haberine göre Sarý kýrmýzýlý takým Caner'i bir sezonluðuna kiralýk olarak renklerine baðladý. Ayrýca sezon sonu satýþ opsiyonunu da aldý.
  Caner Erkin için son anda Trabzonspor'da devreye girmiþti. Ancak genç futbolcunun Trabzonspor Baþkaný Sadri Þener'i arayarak tekliften dolayý mutlu olduðunu, fakat tercihini Galatasaray'dan yana kullandýðýný söylediði öðrenildi.

  Galatasaray, imzalý sözleþme örneðinin Rus Kulübü'nden gelmesini bekliyor. Monaco'daki Þampiyonlar Ligi kura çekimine giden CSKA Moskavalý yöneticilerin bu akþam Moskova'ya ulaþýr ulaþmaz, kedilerine gönderilen sözleþme örneðini imzalayýp, Galatasaray'a fakslayacaðý bildirildi.

  Caner'in bu geliþmeye göre pazartesi günü Ýstanbul'a gelebileceði bildirildi.
  Manisaspor'dan CSKA Moskova'la transfer olan Caner, son dönemde 11'de forma giymesine karþýn teknik direktör Artur Zico'nun olumsuz tavrý nedeniyle fazla þans bulamýyordu.


  30 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X