Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gümrükçüoðlu TS' çin 300 bin liralýk kombine..

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Gümrükçüoðlu TS' çin 300 bin liralýk kombine..

  GÜMRÜKÇÜOÐLU TRABZONSPOR ÝÇÝN 300 BÝN LÝRALIK KOMBÝNE SATTI


  TRABZON Belediye Baþkaný O. Fevzi Gümrükçüoðlu, Trabzonspor için 300 bin liralýk kombine bileti sattý. Kombinelerin parasýnýn Trabzonspor’un hesabýna aktarýldýðýný ifade eden Baþkan Gümrükçüoðlu, “Biz bugünden yarýna deðil, sürekli Trabzonspor’un destekçisiyiz” dedi.

  Trabzon Belediye Baþkaný Orhan Fevzi Gümrükçüoðlu Trabzonspor için 2009 – 2010 sezonunda geçerli olacak kombine biletler için 300 bin liralýk kombine sattý. Baþkan Gümrükçüoðlu sattýðý kombinelerin parasýný kulübün hesabýna aktardý.

  Baþkan Gümrükçüoðlu Trabzonspor’un iyi günde de kötü gününde yanýnda olduðunu ifade ederek, " Ben Trabzonspor’un fanatik taraftarýyým. Bunun için elimden geleni yaparým. Biz takýmýmýzýn her zaman yanýnda oluruz. Hukuk kurallarý çerçevesinde ona her türlü desteði veririz. Vermeye de devam edeceðiz. Gönlümüz zengin ve Trabzonspor’a her zaman katký veririz. Bu sezon 300 bin liralýk kombine sattým. Belediye baþkaný olarak bunu yaptým ve belediyenin hesabýna gönderdik. Yenilsin yenilmesin biz bugünden yarýna destekçi deðiliz sürekli destekçiyiz. Býkmadan usanmadan takýmýmýza destek vereceðiz" þeklinde konuþtu.
  Baþkan Gümrükçüoðlu 1 Temmuz tarihinde yapýlan belediye meclisi toplantýsýnýn ardýndan satmak için aldýðý kombinelerin ilkini kendisine almýþtý.


  Kaynak: Günebakýþ 29 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X