Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trabzon lige döndü

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Trabzon lige döndü

  TRABZON LÝGE DÖNDÜ


  UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanþ maçýnda deplasmanda karþýlaþtýðý Fransa'nýn Toulouse takýmý 1-0 maðlup etmesine raðmen, Avrupa Ligi'ne kalamayan Trabzonspor, Avrupa'ya erken veda ederken, ligde oynayacaðý Bursaspor maçýný düþünmeye baþladý.

  Ýlk maçta kendi sahasýnda rakibine 3-1'lik skor ile maðlup olan Bordo-mavililer, deplasmandaki maçta üstün bir oyun ortaya koyup öne de geçmesine raðmen, rakibi karþýsýnda Avrupa'ya erken veda etmek durumunda kaldý.

  Fransa Temsilcisi karþýsýnda oynanan futbol teknik direktör Hugo Broos'u memnun ederken takýmýn performansý ilerisi için de umut verdi. Zor günler geçiren Trabzonspor, Fransa temsilcisi Toulouse karþýsýnda ölü topraðý üzerinden atan bir oyun sergileyen Bordo-mavili takým Diyarbakýrspor, Toulouse FC ve Manisaspor karþýsýnda oynan futbol ve alýnan maðlubiyetlerle eleþtiri oklarýný üzerine çeken Trabzonspor yönetimi, geçtiðimiz günlerde yapýlan Olaðan Genel Kurul'da yaþananlardan dolayý adeta yýkýlmýþtý.

  Zor günler geçiren Trabzonspor, Fransa temsilcisi Toulouse FC karþýsýnda elenmesine raðmen rakibi karþýsýnda oynadýðý güzel futbolla beðeni kazanýrken, Bursaspor maçý öncesi umut verdi. Trabzonspor Kulübü Baþkaný Sadri Þener ve yönetim kurulunun son günlerde yaþanan olaylardan dolayý bir hayli moralinin bozuk olduðu ancak deplasmanda Toulouse karþýsýnda oynanan futbol ve alýnan sonuçtan dolayý biraz olsun moralleri düzelttiði ifade edildi.


  28 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X