Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Genelkurmay'ýn filminde 2 TS'li

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Genelkurmay'ýn filminde 2 TS'li

  GENELKURMAY'IN FÝLMÝNDE 2 TS'LÝ
  Genelkurmay Baþkanlýðýnca hazýrlanan ve üzerinde "Güçlü Ordu, Güçlü Türkiye" yazýlý CD, basýn kuruluþlarýna daðýtýldý.

  Genelkurmay Baþkanlýðý tarafýndan, "30 Aðustos Zafer Bayramý ve Türk Silahlý Kuvvetleri Günü" dolayýsýyla hazýrlanan filminde, Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ve Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ýn Türkçe kutlama mesajlarýna da yer verildi.

  Türk Silahlý Kuvvetlerinin yurt içi ve yurt dýþýndaki faaliyetlerinin de anlatýldýðý görüntülerde, þehit yakýnlarý, gaziler, sanatçýlar ve sporcular "30 Aðustos Zafer Bayramý"na iliþkin kutlama mesajlarý yer alýyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ve Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard da bu filmde yer alanlar arasýnda. Daum, Türkçe olarak, "30 Aðustos Zafer Bayramý hepimize kutlu olsun,", Rijkaard ise "30 Aðustos kutlu olsun," diyor.

  Genelkurmay’ýn filminde yer alanlar arasýnda, Beþiktaþ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Beþiktaþlý Rüþtü Rençber, Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum ve Emre Belözoðlu, Galatasaray Teknik Direktörü Rijkard ve Emre Aþýk, Trabzonspor'un kaptaný Egemen Korkmaz ile Selçuk Ýnan, Hülya Koçyiðit ve Kayahan da bulunuyor.  27.08.09
Haz?rlan?yor...
X