Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sürmenespor 3 puaný istiyor

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Sürmenespor 3 puaný istiyor

  SÜRMENESPOR 3 PUANI ÝSTÝYOR  Boz, zorlu rakipleri karþýsýnda hedeflerinin kazanmak olduðunu söyledi.
  TFF 3. Lig 4. Grup'ta hafta sonu deplasmanda Kastamonuspor ile karþýlaþacak Sürmenespor'da, teknik direktör Hasan Boz, zorlu rakipleri karþýsýnda hedeflerinin kazanmak olduðunu söyledi.
  Boz, AA muhabirine yaptýðý açýklamada, sezonun ilk maçýnda Kastamonuspor gibi zorlu bir rakiple karþýlaþacaklarýný belirterek, ''Sezon öncesi iyi bir kamp dönemi geçirdik. Bu maça da iyi bir þekilde hazýrlanýyoruz. Golcümüz Onur'un hastalýðý bir türlü geçmedi, bu futbolumuzdan bu karþýlaþmada yararlanmayacaðýz'' dedi.
  Takým olarak moral deðerlerinin çok yüksek bir seviyede olduðunu da ifade eden Boz, ''Zorlu rakibimiz karþýsýnda hedefimiz kazanmak olacaktýr. Her ne kadar zor bir karþýlaþma olarak gözükse de biz Kastamonu'ya 3 puan için gideceðiz, planlarýmýzý galibiyet üzerine yapýyoruz. Trabzon'a 3 puan ile dönmek için sahada varýný yoðunu ortaya koyan bir Sürmenespor olacaktýr'' diye konuþtu.
  Kastamonuspor maçýnýn hazýrlýklarýný tesislerinde sürdüren Sürmenespor'un, cuma günü bu þehre hareket edeceði kaydedildi.  26.08.09
Haz?rlan?yor...
X