Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bursa, Avni Aker’de Hiç Kazanamadý

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Bursa, Avni Aker’de Hiç Kazanamadý

  BURSA,AVNÝ AKER'DE HÝÇ KAZANAMADI

  Avni Aker’de Trabzonspor’a karþý hiç kazanamayan Bursaspor, en son puanýný da 14 yýl önce almýþtý.
  Yeþil Beyazlý takýmýn, Karadeniz'den puanla döndüðü 1995 yýlýndaki son maçta Gancev, Ömer, Ümit, Adnan, Hayrettin, Selim, Ýbrahim, Tuncay, Tunahan, Ercüment, Mususi, Levent, Baliç ve Mesut gibi isimler forma giymiþti.

  Pazar günü Avni Aker Stadý'nda Trabzonspor'la karþýlaþacak olan Bursaspor'un bu maçtan alacaðý sonuç merakla bekleniyor. Bugüne kadar Bordo Mavili takýmý Avni Aker Stadý'nda maðlup etme baþarýsý gösteremeyen Yeþil Beyazlýlar, en son puanýný ise 1995 yýlýnda almýþtý. 14 yýldýr Karadeniz deplasmanýndan puan dahi alamayan Bursaspor'da Ertuðrul Saðlam ve öðrencilerinin bu tabloyu tersine çevirip Trabzon'dan puan veya puanlar almasý herkesin en büyük temennisi.

  KiMLER YOKTU Ki!


  Bursaspor'un Trabzon'da en son puan aldýðý 1995-96 sezonundaki maçta Yeþil Beyazlý takýmýn baþýnda Nejat Biyediç vardý. Kadroda ise Gancev, Ömer, Ümit, Adnan, Hayrettin, Selim, Ýbrahim, Tuncay, Tunahan, Ercüment, Mususi, Levent, Baliç ve Mesut gibi unutulmayan isimler görev yapmýþtý. Aradan geçen bu zaman süreci içerisinde Yeþil Beyazlý takým, Karadeniz'den hep boynu bükük döndü.

  EN AÐIR YENiLGi


  Yeþil Beyazlýlar, Karadeniz'deki en aðýr yenilgisini ise 2001-02 sezonundaki maçta 5-0'lýk skorla aldý. Kalede Þenol Karagöl'ün görev yaptýðý bu karþýlaþmadan sonra ligde zor günler geçiren Bursaspor, kendisini bir türlü toparlayamamýþtý. Avni Aker Stadý'nda iki takým arasýnda son oynanan maç ise büyük bir heyecana sahne olmuþtu. Ertuðrul Saðlam yönetiminde maça çýkan Timsah, Gökhan Ünal'ýn son saniyelerde attýðý gol ile sahadan 1-0 boynu bükük ayrýlmýþtý.


  25 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X