Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ege’de Sýcak Gece

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Ege’de Sýcak Gece

  Ege’de Sýcak Gece  Trabzonspor, Diyarbakýr ve Toulouse yenilgilerini Manisa’da telafi etmek istiyor.Bordo-Mavililer son transferi Gabriçli kadrosuyla galibiyet arýyor. Saat 21.00’deki maçý Özgüç Türkalp yönetecek.

  Kazanmak Zorundayýz

  Süper Lige deplasmanda Sivasspor’u maðlup ederek giren ve ardýndan evinde Diyarbakýrspor’a maðlup olarak büyük þok yaþayan Trabzonspor ligin üçüncü haftasýnda bu akþam Manisaspor’a konuk oluyor. Bu maçla ilgili hazýrlýklarýný dün sabah yaptýðý son taktik çalýþmasýyla bitiren bordo-mavili takým öðleden sonra özel uçakla Ýzmir’e giderek Hilton Oteli’ne yerleþti. Mutlak galibiyet için söz birliði yapan Trabzonspor’da son transfer Gabriç de forma giyecek.

  Saat 21.00’de Baþlýyor

  Trabzonspor’un kritik sýnavý saat 21.00’de Lig Tv’de olacak. Teknik Direktör Broos’un dün yapýlan çalýþmada önce Gökhan Ünal’ý tek forvet daha sonra Umut ile birlikte çift forvet olarak denedi. Belçikalý hoca bu akþam Gabriç’e istediði sol açýkta þans verecek. Bu oyuncuyu zaman zaman sað tarafa da çeken Broos’un sað bekte yine Serkan Balcý’ya görev vermesi dikkat çekti. Savunmada Song-Egemen ikilisi görev yapacak.

  Yattara Katroda Yok

  Trabzonspor’un Manisaspor maçý kadrosunda 19 futbolcu bulunuyor. Sakatlýktan çýkan ancak hazýr olmayan Yatatra kadroya alýnmadý.

  Manisaspor:Ýlker, Ferhat, Dion, Burak, Eren, Güven , Yiðit, Mehmet Nas, Nizamettin, Isaac , Simpson

  Trabzonspor:Tolga - Serkan, Song, Egemen, Ferhat - Tjikuzu - Alanzinho, Selçuk, Colman, Gabric - Umut

  23 Aðustos 2009 Pazar
Haz?rlan?yor...
X