Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trabzonspor Moral Arýyor

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Trabzonspor Moral Arýyor

  TRABZONSPOR MORAL ARIYOR

  Turkcell Süper Lig'in 3. haftasýnda deplasmanda Manisaspor ile karþýlaþacak olan Trabzonspor moral arýyor.

  Sahasýnda üst üste aldýðý þok yenilgilerle yýkýlan Trabzonspor, deplasmanda karþýlaþacaðý Manisaspor'u yenerek moral bulmak istiyor. Diyarbakýrspor ve Toulouse maçlarýnda alýðý maðlubiyetlerle þok olan Trabzonspor'da sýký yönetim ilan edilirken, yönetim ve teknik heyet Manisaspor maçýný takýmýn toparlanmasý adýna önemli bir fýrsat olarak görüyor.

  Arka arkaya kaybedilen iki önemli maçýn ardýndan kaybolan özgüveni yerine getirmek için deplasmanda oynayacaklarý Manisaspor maçýný önemini futbolcularýyla paylaþan Broos, yeniden toparlanmalarý için Manisaspor maçýný mutlaka kazanmalarý gerektiðini söyledi.
  Sýkýntýlý bir süreçten geçtiklerini oyuncularýna aktaran Belçikalý teknik adam herkesin daha çok sorumluluk almasý gerektiðini belirtti. Kaybetmeye tahammülleri olmadýðýný, bu dönemi aþacak güçte olduklarýný ifade eden Broos, Manisaspor maçýnda oyuncularýndan kalitelerini göstermelerini istedi.

  Diyarbakýrspor ve Toulouse maðlubiyetlerinin ardýndan kendini Mehmet Ali Yýlmaz Tesislerine kapatan Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, üst üste alýnan maðlubiyetin nedenlerine araþtýrýrken bir taraftan da eksiklerin giderilmesi için çözüm yollarý arýyor.
  Kurmaylarýyla birlikte toplantýlar yapan deneyimli teknik adam bir þokta Manisaspor karþýsýnda yaþamamak için oyuncularýyla da kýsa görüþmeler yaparak onlarý dinlemeye çalýþýyor.


  22 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X