Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Özak Yenilgiyi Deðerlendirdi

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Özak Yenilgiyi Deðerlendirdi

  ÖZAK YENÝLGÝYÝ DEÐERLENDÝRDÝ
  Spordan Sorumlu Devlet Bakaný Faruk Nafiz Özak, Trabzonspor'un yenilgisinin üzüntüsünü yaþadý.
  Spordan Sorumlu Devlet Bakaný Faruk Nafiz Özak, Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi Play-off ilk maçýnda sahasýnda Toulouse takýmýna 3-1 yenilmesinin üzüntüsünü yaþadý.
  Malatya ziyareti kapsamýnda Anemon Otel'de dinlenerek uçak saatini bekleyen Bakan Özak, burada UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Trabzonspor-Toulouse FC maçýný televizyondan izledi.
  Bakan Özak ile birlikte maçý Vali Ulvi Saran, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mücahit Fýndýklý ve Özhun Çalýk, Belediye Baþkan Vekili Ertan Mumcu ve AK Parti Ýl Baþkaný Mustafa Þahin de izledi.
  Eski baþkaný olduðu takýmýn 3-1'lik skorla Fransýz takýmýna yenilmesi karþýsýnda morali bozulan Bakan Özak, maçla ilgili yaptýðý yorumunda, "Trabzon için iyi olmadý. Ýnþallah diðer takýmlar iyi sonuç alýrlar. Rakip takým her açýdan, teknik açýdan, taktik açýdan iyi bir takým. Savunmasý da iyi. Trabzonspor kazanmak için bir ara zorladý, fakat baþaramadý, gol kaçýrdý. Sonradan da oyun koptu. Geçmiþ olsun diyelim" diye konuþtu.
  Takýma takviyenin þart olup olmadýðý ile ilgili bir soruya ise Bakan Özak, "Her takýma takviye þart. Oyuncular daha iyi oynayabilirler" cevabýný verdi.


  21 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X