Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kris Boyd' TS'ye Gelebilir mi?

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Kris Boyd' TS'ye Gelebilir mi?

  KRÝS BOYD TS'YE GELEBÝLÝR MÝ?  Kris Boyd'la kulübü Glasgow Rangers'ýn sözleþme yenilemeyi düþünmediði öðrenildi.
  Trabzonspor'un listesinde olduðu ortaya çýkan Kris Boyd'la kulübü Glasgow Rangers'ýn sözleþme yenilemeyi düþünmediði öðrenildi. Bu geliþme Bordo-Mavililer'in iþini kolaylaþtýracak

  Kadrosunu bir forvetle takviye edip son noktayý koymakta kararlý olan Trabzonspor'a Ýskoçya'dan güzel haberler geldi... Bordo-Mavililer'in gündeminde olduðu öðrenilen ve Ýskoçya ile Ýngiliz basýný tarafýndan da doðrulanan Kris Boyd konusunda pozitif geliþmeler yaþanýyor. 25 yaþýndaki baþarýlý forvet oyuncusunun yüksek maliyetinin (haftalýk 50 bin Pound) Glasgow Rangers kulübünü sýkýntýya soktuðu ve 2010'da sözleþmesi bittikten sonra yenileme yoluna gitmeyeceði bildirildi. Bu durum Karadeniz temsilcisinin elini özellikle maliyetler ve anlaþma þartlarý konusunda güçlendiriyor. Çünkü Rangers'ýn bu oyuncuyla bir gelecek düþünmemesi, Trabzonspor'un bonservis þartlarýný kolaylaþtýracak.

  Taraftar 'olur' diyor

  Bilindiði gibi Ýskoç temsilcisi 2 milyon Pound (2 milyon 350 bin Euro) isterken, Trabzonspor'un en çok 1.5 milyon Euro'ya çýktýðý Ýskoç medyasýnda yer bulmuþtu. Bu arada Boyd'un ismi taraftarlarý heyecanlandýrdý. Önemli bir kitle, Ýskoç yýldýzýn Trabzonspor'a çok faydalý olacaðýný söylerken, bazýlarýysa bu transferde çok geç bile kalýndýðýný ifade ediyor.


  20 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X