Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trabzonspor Bursaspor Maçý Hakkýndaki Yorumlar ( 2009 - 2010 ) 1.yarý

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Trabzonspor Bursaspor Maçý Hakkýndaki Yorumlar ( 2009 - 2010 ) 1.yarý

  TRABZONSPOR BURSASPOR MAÇ YORUMLARI  30.08.2009 Tarihinde oynanacak olan Trabzonspor Bursaspor maçý hakkýndaki yorumlarýnýz nelerdir?
  Süper Lig: 4.hafta
  Tarih: 30.08.2009
  Saat: 21:00
  Stad: H.Avni Aker
  Hakem: Bülent Yýldýrým
  Yayýn: Lig Tv

  trabzonspor bursaspor maç yorumlarý Bursaspor Trabzonspor maçý yorumlarý TS BURSA MAÇI HAKKINDAKI YORUMLAR bursaspor trabzonspor maçý hakkýndaki düþünceler TRABZONSPOR BURSASPOR MAÇ YORUMLARI

 • #2
  --->: Trabzonspor Bursaspor Maçý Hakkýndaki Yorumlar ( 2009 - 2010 ) 1.yarý

  Gel bakalým Bursaspor bütün hýncýmýzý sizden çýkaracaðýz gibi his var içimde.
  Hüseyin'i de seyredeceðiz ya

  Yorum yap


  • #3
   --->: Trabzonspor Bursaspor Maçý Hakkýndaki Yorumlar ( 2009 - 2010 ) 1.yarý

   Bir Trabzonspor taraftarý olarak Trabzonspor'un bu sezon ki baþlangýcý hiç hoþuma gitmedi iç sahadaki tüm maçlara gidiyorum. Bu sezon izlediðim iki maçta geçen sezonki takýmdan çok çok gerideyiz. Kýsýr forvetlerle bu iþin yürüyeceðini sanmýyorum. Trabzonspor taraftarý futbolu sever yenilmeyide kabul edebilir ama sadece oynayarak yenilmeyi kabul edebilir.

   Rakibe daha maçýn baþlama düdüðü ile teslim olmuþ bir tavýr sergileyen futbolculara Trabzonspor taraftarýnýn tahammülü olmadý olmaz. Çýkýn oynayýn yenileceksenizde yenilin ama oynayýp yenilin. Gökhan ünal iki maçtýr ayaðýndan açtýðý topa yetiþmekten aciz bir futbol sergiliyor. Trabzonspor'un golcüsü böylemi olmalý?

   Umut Bulut'dan söz etmiyorum bile kaç sezon oldu bu takýmda top koþturuyor kabiliyet bir yana normal varlýðýnýn üstüne bir þey koyamamýþ kendini geliþtirememiþ kaç yýl oldu Allah aþkýna insan hiçmi geliþtirmez kendini? Kaç maç oynadýk hazýrlýk maçlarýda dahil Umut & Gökhan hariç takýmda ki herkes gol attý neredeyse. Bu nasýl forvet olayýdýr anlamak mümkün deðil.

   Zanamnýnda Fatih Tekke'de bu þekildeydi ama kendini geliþtirmeyi bildi kiralýk verildi yýllarca bir oraya bir buraya ama geri geldiðinde Trabzonu yerinden salladý. Demekki biraz azimle taþlar yerine oturabiliyor. Umut Bulut'a kýr þu zincirlerini demekten baþka bir þey gelmiyor aklýma. Gökhan Ünal ise gol kralý olarak geldi Trabzon'a gol atamamanýn en ince ayrýntýsýný dahi izledik kendisinden ya adam gibi oynayýn yada yerinize baþkalarý gelsin. Bir kaç maç daha böyle giderse bu taraftarýn önünü kimse alamaz.

   Yorum yap

   Haz?rlan?yor...
   X