Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trabzon'dan canlý yayýn

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Trabzon'dan canlý yayýn

Trabzon'dan canlý yayýn
    15 Aðustos 2008 / 16:18
    Trabzon''u MOBESE kameralarýndan, izlemek ister misiniz?

Kameralarýn çalýþabilmesi için bilgisayarýnýza otomatik olarak ActiveX Denetim programýnýn yüklenmesini isteyecek. bu yükleme iþlemini ''evet active x denetimini yükle ve çalýþtýr'' olarak onayladýktan bir süre sonra size yüklemeniz için týklanacak bir pencere açýlacak. Açýlan o pencereye onay verip active x denetimini yükledikten sonra görüntü akýþý önünüzde olacak.
    Önemli açýklama: Deneme amaçlý kamera görüntülerini izleyebilmek için Account yazan yere trabzon yazarak Enter veya Login'e basmanýz yeterlidir.
    Meydan Çevresi Boztepe'den Bir Bakýþ Atapark Çevresi Kalkýnma Çevresi

Örneðin biz Meydan Çevresi görüntüleri için Meydan Çevresi kamerasýný seçtik.
    Týklama sonrasýnda bilgisayarýnýzda aþaðýdaki sayfayý göreceksiniz.
    bu tabloda Account yazan bölüme küçük harflerle trabzon yazýnýz, ve Login tuþuna mausunuzla týklayýnýz.
    2- Yukarýdaki iþlemi yaptýktan ve Login tuþuna mausla týkladýktan sonra aþaðýdaki görüntü karþýnýza gelecek.
    Yani boþ bir sayfa görüntüsü ile karþýlaþacaksýnýz.Bu sayfada bekleme süreniz internet hýzýnýza ve sistem yoðunluðuna baðlý olup, 3-5-10-15 ve hatta bazen daha da uzun sürebilir.
    3- Bekleme süresi sonunda aþaðýdaki görüntü ekranýnýzda açacaktýr.
    4- Yukarýdaki görüntüyü ekranýnýzda gördüðünüzde, sayfanýn üzerinde görülen ve ''Acti corpation'- nvEPLMedia.ocx', yüklemek için burayý týklatýn... yazan, dikkatinizi daha iyi çeksin diye kýrmýzý ok ile belirttiðimiz alana dikkat ediniz.
    5-Yukarýdaki tabloda kýrmýzý ok ile gösterilen ve ''Acti corpation'- nvEPLMedia.ocx', yüklemek için burayý týklatýn... yazan bölüme mausunuzla bir kez týkladýðýnýzda aþaðýdaki tablo ekranýnýza gelecek. Tablodada kýrmýzý daire içerisinde görüldüðü gibi açýlacak olan menü de Activex denetimini yükle, Risk nedir ve Bilgi çubuðu yardým seçenekleriyle karþýlaþacaksýnýz. Active X denetimini yüklemek istediðimize göre yapmamýz gereken açýlan bu þýklardan ''ActiveX denetimini yükle" seçeneðine mausumuzla çift týklamamýz gerekmektedir.
    6- ''ActiveX denetimini yükle" seçeneðine týkladýktan sonra büyük bir olasýlýkla aþaðýdaki tablo ile karþýlaþacaksýnýz. Karþýlaþacaðýnýz bu sayfada yapmanýz gereken "Yeniden Dene" butonuna mausunuzla týklayýnýz.
    7- "Yeniden Dene" butonuna týkladýktan sonra ekranýnýza aþaðýda da görüldiðü gibi boþ bir sayfa gelecektir. Bu sayfada da bekleme süreniz Ýnternet hýzýnýza ve servis yoðunluðuna baðlý olarak yine 3-5-10-15 ve hatta bazen daha da uzun sürebilir.
    8-Bekleme süresi sonunda artýk sona geldiðimizin bir göstergesi olan ve aþaðýdaki tabloda da görülen ekran görüntüsü önünüze gelecek ve ''Yükle" butonuna mausumuzla týklamamýz programý yükleyebilmemiz için yeterli olacak.
    9- çok kýsa süren yükleme sonrasýnda, aþaðýda görülen tablo açacak ve kamera yayýn yapýyorsa bu görüntüden sonra seçtiðiniz kameranýn aldýðý görüntüleri izlemeye baþlayacaksýnýz.
    10- Üstteki ekran görüntüsünde bir süre bekledikten sonra kamera yayýn yapýyorsa ki yapmasý gerekli, aþaðýda da görüleceði üzere seçtiðiiz kameradan gelen görüntüleri izleyebileceksiniz.
    Artýk Active X denetimi yüklediniz, o kamerada sorun varsa görüntü yoksa rahatlýkla baþka bir kamera seçebilir ve Account kýsmýna trabzon yazdýktan sonra diðer kameralarý da rahatlýkla izleyebilirsiniz.
    Not: Lütfen unutmayýnýz ki, kameralarýn yayýn yapýyor veya yapmýyor olmasý, görüntü kalitesi ve hýzý hiç bir suretle haber61.net kontrolünde deðildir. haber61.net sadece ve sadece ziyaretçilerini bu kamera adreslerine daha kolay ulaþtýrmak için bu hizmeti vermektedir.
    Kaynak:

Konu gülcan taraf?ndan (http://www.trabzonum.org/forum/member/511-gülcan Saat 17.08.2008, 15:11 ) de?i?tirilmi?tir.

--->: Trabzon'dan canlý yayýn

hakkaten canlýmý yaw hemen bir göz atam

paylaþým için tskler ablam

Yorum yap

abla bu þifre istiyor yaw üye olmaktamý gerekiy

Yorum yap

ben açamadým

Yorum yap

arkadaþlar ben açtým internet explorer dan görüntü süperrrrrrrrrrr

Yorum yap

bende olmuyor ya

Yorum yap

caným benim aðlama kýyamamgörüntü gerçekten çok güzel taþýna topraðýna kurban olurum ben onunactive x denetimini yükle yazýsý önüne çýkacak. bende bu yüklü zannediyordum ondan olmuyordu.bunu yükleyince açýldý.yalnýz internet explorer dan gir ben ordan açabildim..

Yorum yap

aaaa mahallemýzý ýsledým

Yorum yap

aaa çok hoþ yaa meydaný izledim gece gece iyimi

Yorum yap

ya akþam görüntü geliyorda gündüz açýlmýyor nedendir acep

Yorum yap

gündüz tüm kameralar kapalý deðil cypruslu bu benimde dikkatimi çekti.bir tanesi mutlaka açýk yeni olduðu için bu tip sorunlar olucak diye düþünüyoruminþallah kýsa zamanda düzelir..

Yorum yap

çok güzel paylaþým için saol

Yorum yap

Arkadaþlar gercekten süper canlý yayýn resme ama baþka il olmuyoo :(

Yorum yap

haklýsýnýz ancak yas 60 benden sitenizi gezmemi reklaminizi yapmayi beklerseniz daha verimli olabilirim calismalarinizda basarilar dilerim

Yorum yap

bende de açtý görüntü süper ya...

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X