Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Nine,Torun ve Gelin'den oluşan hırsızlık çetesi

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Nine,Torun ve Gelin'den oluşan hırsızlık çetesi

  NİNE TORUN VE GELİN'DEN OLUŞAN HIRSIZLIK ÇETESİ


  Trabzon'a hırsızlık yapmak için geldikleri belirtilen ve 4 sabıkası bulunan nine, torun ve gelinden oluşan 3 kişilik hırsızlık çetesi yakalandı. Haklarında daha önceden yakalama kararı bulunduğu öğrenilen üçlü adliyeye sevkedildi

  Trabzon'a hırsızlık yapmak için Samsun’ dan gelen nine, torun ve gelininden oluşan 3 kişilik hırsızlık çetesi yakalandı. Trabzon şehir merkezinde bir haftadır meydana gelen cüzdan hırsızlığı olayıyla ilgili şikayetlerin artması üzerine Trabzon Emniyeti harekete geçti. Asayiş şubesi ne bağlı Güven Timlerinin yaptıkları araştırmada hırsızlık olayını gerçekleştiren 3 bayan şahıs güvenlik kameralarından tespit edildi. Kamera kayıtlarında, profesyonel bir şekilde çalışan kadınlar yaptıkları yankesicilikte müşteri kılığında girdikleri iş yerlerindeki başka müşterilerin çantalarındaki cüzdanları çaktırmadan alarak içerisindeki paraları aldıktan sonra bazılarını attıkları, bazı cüzdanları da tekrar yerine koydukları tespit edildi. Bu şekilde yaklaşık 10 kişinin cüzdanını çalan hırsızlar yapılan takip sonrasında yakalanarak gözaltına alındı.

  Samsun’dan Trabzon’a hırsızlık yapmak için geldikleri öğrenilen ve 44 sabıkası olan ve hakkında yakalama kararı çıkartılan Yağmur D. (20) ninesi Fatma D. (54) ve hamile yengesi Nurten G.’nin (30) 7 bin TL kadar parayı çaldıkları bilgisine ulaşıldı. Şahıslar emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

  7 Ocak 2012 Cumartesi Trabzonum.Org

 • #2
  --->: Nine,Torun ve Gelin'den oluşan hırsızlık çetesi

  Uyyy t^övbe esteyfrullah yaaawww

  Yorum

  Lütfen bekleyin...
  X