Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Milli Savunma Bakanı Trabzon'a geliyor

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Milli Savunma Bakanı Trabzon'a geliyor

  MİLLİ SAVUNMA BAKANI TRABZON'A GELİYOR


  MİLLİ Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 2 günlük program için bu sabah Trabzon’a geliyor. AK Parti’nin düzenlediği Siyaset Akademisi Programı’nda konuşacak olan Yılmaz, bazı ilçelerde bir dizi ziyarette bulunacak.

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz bugün Trabzon’a geliyor. İki günlük yoğun bir programla Trabzon’a gelen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, ilk olarak bugün sabah saatlerinde Trabzon Valiliği, Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret edecek. Bakan Yılmaz daha sonra AK Parti tarafından düzenlenen ve Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Lider Ülke Türkiye’ başlıklı Siyaset Akademisi Programı’na katılacak. Bakan Yılmaz buradaki programın ardından da AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı’nda Yıllık Değerlendirme Toplantısı’na katılacak.

  Pazar gününü de tam gün olarak Trabzon’da geçirecek olan Bakan Yılmaz’ın programı aynı gün de yine çok yoğun olacak. Pazar günü Hayrat İMKB YİBO’ya gidecek olan Bakan İsmet Yılmaz, sınıf ziyareti, öğretmen-idarecilerle birlikte sohbet ettikten sonra Of İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından eğitim seferberliği projesi hakkında bilgi alacak. Okul önündeki törende bir de konuşma yapacak olan Bakan Yılmaz Of’ta Fen Lisesi’ni kazanan öğrenciler için yapılacak törene katılacak ve burada da bir konuşma yapacak. Öğle yemeğini de yine Fen Lisesi’ni kazanan öğrenciler, öğretmenler ve idarecilerle birlikte Of’ta yiyecek olan Bakan Yılmaz, Çamburnu Tersanesi’ni ziyaret edecek ve oradan da Arsin Organize Sanayi Bölgesi’ne geçecek. Burada ilk olarak TİSAŞ’ı gezerek ziyaret edecek olan Bakan Yılmaz, ardından OSB’yi gezecek. Bakan Yılmaz daha sonra da Trabzonspor’u ziyaret edecek ve saat 20.45’te Trabzon’dan ayrılacak.

  7 Ocak 2012 Cumartesi Trabzonum.Org

 • #2
  --->: Milli Savunma Bakanı Trabzon'a geliyor

  Neden?

  Yorum

  Lütfen bekleyin...
  X