Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Validen yatırımcılara destek sözü

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Validen yatırımcılara destek sözü

  VALİDEN YATIRIMCILARA DESTEK SÖZÜ


  Karadeniz İşadamları Derneği- KARGİD yönetim kurulunu makamında kabul eden Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Trabzon da yatırım yapmak isteyen tüm iş adamlarına ve girişimcilere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın trabzon için çok büyük faydaları olacağına değinen Vali Recep Kızılcık, özel sektörün bu fırsattan yararlanmasını temenni ettiğini bildirdi.

  Vali Recep Kızılcık, Trabzon’a yatırım yapacak bütün iş adamlarına ellerinden geldiğince destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Vali Kızılcık, Karadeniz İşadamları Derneği (KARGİD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yaşar Altıntaş ve yönetim kurulunu makamında kabul etti. Yeni oluşan yönetim kuruluna başarılar dileyen Vali Kızılcık, sivil toplum kuruluşları ve özel sektörün Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndan istifade etmeleri gerektiğini ifade etti. Kızılcık, “Yeni yönetiminizin Trabzonumuza, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İş adamlarımıza devletimiz, yatırım yapmaları için de gerekli kolaylıkları sağlıyor. Biz de Trabzonumuza yatırım yapacak bütün iş adamlarına elimizden geldiğince destek olmaya hazırız. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı, bizim için çok önemli bir fırsat. Avrupa Birliği’nden de zaten projeler alıyorsunuzdur. Turizm sektöründe kalkınma ajansımız ile birlikte çok önemli duyurulara çıktık. Çok önemli projelere de destek olduk. İl Özel İdaremiz tarafından hazırlanan birkaç restorasyon projemiz vardı. Bunların ihaleleri de gerçekleşti. Bu anlamda sivil toplum kuruluşlarımızın ve özel sektörümüzün bu tür projelerden istifade etmeleri gerekiyor.” dedi.

  KARGİD Başkanı Ahmet Yaşar Altıntaş ise yönetim kurulunda birkaç değişiklik yaptıklarını, ülkeye faydalı işler yapmanın gayretinde olduklarını dile getirdi.


  20 Aralık 2011 Salı Trabzonum.Org
Lütfen bekleyin...
X