Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Tacizci linçten zor kurtuldu

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Tacizci linçten zor kurtuldu

TACİZCİ LİNKTEN ZOR KURTULDU

TRABZON’UN Gazipaşa Mahallesi’nde ilköğretim öğrencilerinin destek eğitimi aldığı bir dershanede meydana gelen olayda 44 yaşındaki Faik K. cinsel organını çıkarak dershanedeki kız öğrencilere gösterip tacizde bulundu. Dershane yönetimi duruma elkoyarak Faik K.’yi polise teslim etti. Linçten zor kurtulan Faik K. tutuklandı.

Trabzon’da bulunan bir dershanedeki kız öğrencilere cinsel organını gösteren 44 yaşındaki Faik K. adlı kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Trabzon’un Gazipaşa Mahallesi’nde bulunan bir dershanede meydana gelen olayda, iddiaya göre 44 yaşındaki Faik K. cinsel organını çıkararak, dershanedeki kız öğrencilerine gösterip tacizde bulundu. Kız öğrencilerinin ders saati dışı olan teneffüslerini fırsat bilen Faik K., dershanede bulunan asansör civarına gizlenerek cinsel organını dışarı çıkarmak suretiyle, kız öğrencilere tacizde bulundu. İlköğretim öğrencilerinin destek eğitimi aldığı dershane, kız öğrencilerinin şikâyeti üzerine yaşanan olayı polise bildirdi. Yaşanan durum karşısında dershane güvenliği duruma el koyarak, Faik K.’yı alarak polise teslim etti. Olayı duyan mahalle sakinleri, dershane içinde tutulan Faik K.’ya saldırdı. Linç edilmek istenen Faik K. gözünden aldığı yumruk darbesiyle yaralandı. Faik K. polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Gözünde morluklar oluşan Faik K. bugün çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Bahçecik Cezaevi’ne gönderildi. İfadesinde işten çıkarıldığı için bunalımda olduğunu söyleyen Faik K., "İşim yok. İşten attılar beni. İşsiz olduğum için ne yaptığımı hatırlamıyorum. Bunalımdayım. Psikolojim çok bozuldu. Suçumu kabul ediyorum. Çok pişmanım" dedi. Faik K.’nın daha önce kent merkezinde bir lokantada aşçılık yaptığı öğrenildi.

20 Aralık 2011 Salı Trabzonum.Org
Lütfen bekleyin...
X