Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Trabzon'da en acı ölüm!

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Trabzon'da en acı ölüm!

  TRABZON'DA EN ACI ÖLÜM

  Trabzon'un Düzköy ilçesinde düzenlenen asker uğurlama töreninin ardından rahatsızlanan genç toprağa verildi.
  Trabzon'un Düzköy ilçesinde düzenlenen asker uğurlama töreninin ardından rahatsızlanan ve tedavi gördüğü hastanede dün gece hayatını kaybeden genç, askeri birliğine teslim olacağı gün toprağa verildi.
  Düzköy ilçesine bağlı Çalköy beldesinde annesi Ayşe Cumur ve üvey babası Yusuf Cumur ile birlikte yaşayan Gökhan Odabaş (20), Akçaabat Askerlik Şubesinden askerlik için Ankara Etimesgut'a sevk evrakını aldı.
  Köyünde, 15 Ağustos'ta düzenlenen asker uğurlama töreninde yakınlarıyla birlikte eğlenen Odabaş, eve döndükten sonra rahatsızlandı. Üvey babası Yusuf Cumur tarafından Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesine götürelen Odabaş, tedavi altına alındı.
  Böbrek yetmezliği ve kalp rahatsızlığı teşhisi konulan Odabaş, tedavi gördüğü hastanede dün gece hayatını kaybetti.
  Etimesgut'taki birliğine bugün teslim olacak olan Gökhan Odabaş için Düzköy ilçesinin Taşocağı köyündeki Merkez Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Odabaş'ın ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
  Odabaş'ın cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verildi.
  Cenaze töreninde ağıtlar yakan anne Ayşe Cumur'u, yakınları teskin etmeye çalıştı.
  Gökhan Odabaş'ın üvey babası Yusuf Cumur, Gökhan'ı küçük yaştan beri baktığını ve her türlü ihtiyacını gördüğünü belirterek, ''Gökhan askerler için yapılan uğurlama gecesine katıldı. Eve geldiğinde kusma ve halsizlik gibi rahatsızlıkları olunca Gökhan'ı Farabi Hastanesine götürdüm. Orada tedavi görüyordu. Ancak dün gece aniden fenalaştı ve hayatını kaybetti. Eğer yaşasaydı diğer arkadaşları gibi bugün birliğine teslim olacaktı'' diye konuştu.


  22 Ağustos 2009
Lütfen bekleyin...
X