Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Allah kurtardı!

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Allah kurtardı!

ALLAH KURTARDI!

Dülbent Geçidi’nde meydana gelen kaza ‘öldürmeyen Allah (c.c.) öldürmez’ dedirtti
    Yomra-Özdil Karayolu Dülbent Geçidi adeta ölüm saçıyor. Daha öncede birçok kazanın meydana geldiği bölgede gazetemiz yazarlarından Mustafa Akgül feci bir kaza geçirdi ve mucizevî bir şekilde olaydan hafif sıyrıklarla kurtuldu.

DİREK DEREYE DÜŞTÜ

Oymalıtepe’den dönen Mustafa Akgül’ün, kullandığı araç Oymalıtepe-Yomra Grup Yolu’nun Dülbent Geçidi’nde 120 metrelik uçurumdan direkt olarak Yomra Deresi’ne düştü. Araçla birlikte 120 metre düşen Akgül, kazadan mucize eseri sağ kurtuldu. Vücudunda önemli bir yaralanma olmayan Akgül, derenin içindeki araçtan sağ kurtuldu ve kendi imkânı ile araçtan çıkarak sağlık ekiplerini aradı.

“GÖRECEK GÜNÜMÜZ VARMIŞ”

Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi edilen Akgül, filmleri andırırcasına konuştu. Akgül, “Filmlerde izleyince yalan zannederdim ama düşüş boyunca hayatım bir film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti. Her şey buraya kadarmış dedim. Ama Allah’a şükür iyiyim. Görecek günümüz varmış” diye konuştu.

YAKINLARI TEPKİLİ

Kazanın ardından hastaneye akın eden yakınları ise Karayolları Bölge Müdürlüğü kontrolündeki olan geçitte birçok kaza yaşanmasına rağmen hiçbir tedbir alınmamasına tepki gösterdiler.

20 Agustos 2009
Lütfen bekleyin...
X