Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Baba Oğul Minibüste Sıkıştı

Daralt
X
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Baba Oğul Minibüste Sıkıştı

BABA OĞUL MİNÜBÜSTE SIKIŞTI

Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde dün meydana gelen trafik kazasında 22 kişi yaralandı.
    PTT kamyonu ile çarpışan minibüste sıkışan baba ile oğlu ise yaklaşık 1.5 saatlik çalışmadan sonra ancak araçtan çıkarıldılar.
    Araçta sıkışan ve askere gideceği öğrenilen genç ağır yaralı olarak KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

YİNE LİMAN KAVŞAĞI YİNE KAZA!
    Kaza Çarşıbaşı Liman kavşağında sabah saat 08.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Giresun'dan Trabzon istikametine gitmekte olan Hasan Kahraman yönetimindeki 28 M 6006 plakalı yolcu minibüsü, dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu kavşaktan dönmeye çalışan Zeki Alican yönetimindeki 34 FL 8229 plakalı PTT'ye ait kargo kamyonuna çarptı.

BABA İLE OĞLU MİNİBÜSTE SIKIŞTI
    Kazada minibüs sürücüsü Hasan Kahraman, kamyon sürücüsü Zeki Alican, minibüste bulunan ve aralarından çocukların da olduğu 20 kişi yaralandı. Minibüsün ön koltuğunda sıkışan baba Köksal ve oğlu Enis Küçük (20), yaklaşık 1.5 saat kurtarılmayı bekledi. Baba ile oğul, olay yerine gelen Trabzon Belediyesi İtfaiyesi Acil Kurtarma ekibi tarafından uzun uğraşlar sonucu sıkıştıkları yerden çıkartılarak Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne kaldırıldılar.

OĞLUNU ASKERE GÖNDERECEKTİ

Köksal Küçük'ün oğlu Enis'i saat 10.30'da Trabzon Havalimanı'ndan vatani görevini yerine getireceği Mardin'e yollamak üzere Trabzon'a geldiği öğrenildi. Olay yerinde aşırı kan kaybeden ve Farabi Hastanesi'nde tedavi altına alınan Enis Küçük'ün durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

ÇOCUKLAR DA YARALANDI

Kazada yaralanan ve aralarında çocukların da bulunduğu sürücüler Zeki Alican ve Hasan Kahraman, Cemal Dilki, Sümbül Karasakal, Ali Koç, Hasan Konik, Muhammet Karagöz, Muazzez Yılmaz, Asuman Yılmaz, Emel Çavuşoğlu, Eren Muratcan Çavuşoğlu, Çağlanur Dalmaz, Hamza Karagöz, Emine Karagöz ve Seda Yılmaz Vakfıkebir Devlet Hastanesi'nde tedavi edildikten sonra taburcu edildi.
    Yine kazada yaralanan Saffet Yosma, Ferhat Karasakal, Gamze Yılmaz ve Aslı Yılmaz ve Ardahan Yılmaz'ın ise Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki tedavilerinin sürdüğü ancak hayati tehlikelerinin olmadığı öğrenildi.

'YEŞİLİ GÖRDÜM, SONRASINI HATIRLAMIYORUM'
    Kaza sonrası Çarşıbaşı İlçe Emniyet Amirliği'nde ilk ifadesi alınan minibüs sürücüsü Kahraman Aydın'ın ise, "Yeşil ışık yanıyordu. Geçtim ancak sonrasını hatırlamıyorum" dediği öğrenildi. Kazayla ilgili incelemenin sürdüğü belirtildi.

20 Ağustos 2009
Lütfen bekleyin...
X