Duyuru

Collapse
No announcement yet.

27 Mart 2006 Haberler

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • 27 Mart 2006 Haberler

  TEK KURÞUNLA ÖLDÜRÜLDÜ


  Trabzon pazar sabahý yine cinayet dehþetiyle uyandý. Havalimaný mevkiindeki akaryakýt istasyonunda çýkan tartýþma cinayetle bitti. Otobüs kaptaný baþýndan vurularak öldürüldü...

  KAMERALAR GÖRÜNTÜLEDÝ
  Trabzon’un Havaalaný Mevkii’ndeki akaryakýt istasyonunda dün sabah saatlerinde otobüs sahibi ve þoförü Akif Petanoðlu(35), kimliði henüz belirlenemeyen bir þahýs tarafýndan kafasýndan tabancayla vurularak öldürüldü. Olayý petrol istasyonundaki güvenlik kameralarý aný anýna görüntüledi.

  ÜÇ KÝÞÝ OTOMOBÝLLE UZAKLAÞTI
  Petanoðlu, Sivas’tan getirdiði yolcularýný Terminal’de býraktýktan sonra, otobüsün yakýt ikmali ve temizliði için istasyona geldi. Bir süre sonra otomobille istasyona gelen 3 þahýstan biri, Petanoðlu ile bilinmeyen bir nedenle tartýþmaya baþladý. Silahýný çýkartýp ateþleyen þahýs Petanoðlu’nun olay yerinde ölümüne yol açtý. Jandarma otomobille kaçan þahýslarý arýyor.
  Trabzon'da dün sabah saatlerinde otobüs sahibi ve þoförü Akif Petanoðlu isimli þahýs akaryakýt istasyonunda kimliði belirsiz bir kiþi tarafýndan tabancayla vurularak öldürüldü. Olay, Trabzon Havaalaný mevkiinde bir akaryakýt istasyonunda sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Tokat Yýldýzý firmasýna ait 60 AP 959 plakalý yolcu otobüsünün sürücüsü Akif Petanoðlu, Sivas’tan Trabzon’a getirdiði yolcularýný Terminal’de býraktýktan sonra, yakýt ikmali ve temizlik için akaryakýt istasyonuna geldi. Bu sýrada istasyona gelen ve içinde 3 kiþi olduðu belirlenen otomobildeki þahýslardan biri Petanoðlu ile tartýþmaya baþladý. Kimliði belirsiz þahýs belinden çýkarttýðý silahýný ateþledi. Kafasýna tek kurþun isabet eden Petanoðlu olay yerinde hayatýný kaybetti.

  ÜÇ KÝÞÝ ARANIYOR
  Cinayetin neden iþlendiði belirlenemezken, petrol istasyonunun güvenlik kameralarý olayý aný anýna görüntüledi. Jandarma tarafýndan güvenlik kameralarýndaki görüntüler incelenmeye baþlandý. Çok yönlü soruþturma baþlatan Jandarma ekipleri, olay sonrasý bir otomobille akaryakýt istasyonundan uzaklaþan 3 kiþinin peþine düþtü. Þahýslarýn yakalanmasý için tüm güvenlik birimleri alarma geçirildi. Olayýn faili olduðu iddia edilen S.K.’nýn arandýðý bildirildi.
  Öte yandan maktül Akif Petanoðlu’nun dün akþam saat 17:00’de Sivas’a sefer yapacaðý da öðrenildi.
Haz?rlan?yor...
X