Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trabzonspor koruma talebinde bulundu

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Trabzonspor koruma talebinde bulundu


  Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, "Trabzonspor Kulübü koruma talebinde bulundu" dedi.

  Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, gazetecilere yaptýðý açýklamada, bugün ulusal bir gazetede yer alan "bir ay önce Fatih Tekke"nin ayaklarýnýn dibine ateþ edildiði, Valiyle görüþen Trabzonspor Kulübü Baþkaný Nuri Albayrak'ýn olayýn kapatýlmasýný saðladýðý" yönündeki haberi deðerlendirdi.

  Validen yalanlama
  Vali Yavuzdemir, Valiliðe ve emniyete baþvurulduðu iddialarýnýn gerçeði yansýtmadýðýný belirterek, "Söz konusu gazetede yazýlanlarýn aslý yoktur" dedi.

  Trabzonspor Kulübü'nün, güvenliklerinin saðlamasý yönünde Valiliðe müracaat ettiðini ifade eden Vali Yavuzdemir, "Koruma talebinde bulundular. Bunu deðerlendireceðiz" diye konuþtu.

  "Talep Fatih ve Gökdeniz için..."
  Koruma taleplerinin Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile ilgili olduðunu kaydeden Trabzonspor Kulübü Asbaþkaný Haþim Sayitoðlu, "Sadece bu sporcularýn korunmasý için koruma talebinde bulunduk. Tesis ve kulüple alakalý bir talebimiz yok.Deplasman maçlarý için de böyle bir isteðimiz yok. Çünkü her deplasmantakýmý için gerekli önlemler alýnýyor. Bu olay yaþanmadan önce de gittiðimiz deplasmanlarda güvenlik güçleri her takým için uygulanan önlemleri bizim için de alýyorlardý" diye konuþtu.

  Trabzon'da 30 Ocak 2006'da Trabzonspor´un kaptaný Fatih Tekke ve eþinin otomobilleri ile Gökdeniz Karadeniz'in eþi Serra Karadeniz'in otomobili ve iþyerine yönelik silahlý saldýrý düzenlenmiþti.
Haz?rlan?yor...
X