Duyuru

Collapse
No announcement yet.

31 Ocak 2006 Haberler

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • 31 Ocak 2006 Haberler

  KURÞUNA DIZILDIK

  Milli futbolcularýmýz Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz’in araçlarý kurþun yaðmuruna tutuldu...

  Saat 01.05, Trabzonspor’un her þeyi, gol Kralý Fatih Tekke’nin ve
  eþinin Beþirli’deki evlerinin önünde yer alan araçlarý kurþunlandý.
  Saat 01.30, Gökdeniz Karadeniz’in aracý, saat 01.50 iþyeri kurþunlandý.
  Saat 02.30, Arsin’de otel görevlisi kimliði belirsiz kiþilerce öldürüldü.

  Kaptan’ýn aracý kurþunlandý
  Saat 01.05 TRABZONSPOR’un ve milli takýmýn golcü oyuncusu Fatih Tekke'ye ait 06 FT 610 plakalý cip ile eþi Müge Tekke'ye ait 34 PEK 80 plakalý otomobile, saat 01.05 sýralarýnda Beþirli Mahallesi'ndeki evinin önünde kimliði belirlenemeyen kiþi ya da kiþilerce silahla ateþ edildi. Can kaybý ve yaralananýn olmadýðý olayda, iki araca toplam 10 kurþun isabet etti.

  Gökdeniz’e de saldýrý
  Saat 01.30 TRABZONSPOR Kaptaný Fatih Tekke ve eþinin araçlarýna gece yapýlan silahlý saldýrýnýn ardýndan takýmýn diðer yýldýz oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'in evinin önündeki 61 EH 226 plakalý araç gece saat 01.30 sýralarýnda kurþunlandý. Araca ilk belirlemelere göre en az 5 kurþun isabet ettiði belirtildi. Gökdeniz ile Fatih Tekke ve eþinin aracýna ayný kiþilerin kurþunladýðý tahmin ediliyor.


  BU SALDIRIYI HAK ETMEDIK


  Dün gece arabalarý kurþunlanan oyuncularýmýz Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz bugün bir basýn toplantýsý düzenlediler.


  Toplantýda konuþan Kaptanýmýz Fatih Tekke, “Maalesef, dün gece tatsýz bir olay yaþadýk. Saat 01.15 sularýnda iki arabama da 7-8 el silahla ateþ edildi. Sabah uyandýðýmda da Gökdeniz’in benzer bir saldýrýya maruz kaldýðýný öðrendim.” dedi.

  Emniyet güçlerinin gerekli soruþturmayý baþlattýðýný ifade eden Fatih, “Biz þikayetçi olduðumuzu belirttik. Kimin, niçin bu saldýrýyý gerçekleþtirdiðini bilemiyoruz. Bu hareketi tüm Trabzon insanýna yapýlmýþ bir hareket olarak algýlýyoruz. Çok üzgünüz” diye konuþtu.

  Fatih, “Trabzonspor’a verdiðimiz hizmetlerin karþýlýðý bu olmamalýydý. Ailemiz ve yakýnlarýmýz da o arabalarýn içinde olabilirlerdi.” ifadeleriyle sözlerini tamamladý.


  Basýn Toplantýsý Görüntüleri:

  Basýn toplantýsýndan görüntü - 1

  Basýn toplantýsýndan görüntü - 2

  Basýn toplantýsýndan görüntü - 3

 • #2
  ARSIN'DE CINAYET

  Saat 02.30 DÜN GECE Trabzon’un Arsin Ýlçesi’ndeki bir otelde meydana gelen tartýþma üzerine otel görevlisi Müjdat Üçüncü, silahla vurularak öldürüldü...

  Saat 02.30 sýralarýnda meydana olayda öldürülen Üçüncü’nün yapýlan otopsisinde tek kurþunla yakýn mesafeden vurularak öldürüldüðü tespit edildi.
  Trabzon'un Arsin Ýlçesi'nde bir kiþi, silahla vurularak öldürüldü. Ýlçenin Yeþilyalý Beldesi'nde bir otelde resepsiyon görevlisi olarak çalýþan Müjdat Üçüncü, gece saat 02.30 sýralarýnda otelin önünde kimliði belirsiz kiþi ya da kiþilerce silahla tek kurþunla göðsünden vuruldu. Olay yerinde hayatýný kaybeden Üçüncü'nün cesedi, otopsi yapýlmak üzere Trabzon Adli Týp Kurumu'na kaldýrýlýrken, olayýn fail ya da faillerinin yakalanmasýna çalýþýlýyor.
  KAVGA ÇIKTI
  Edinilen bilgiye göre, Yeþilyalý Beldesi'nde bir otelde dün gece saat 01.45 sýralarýnda kavga çýktý. Çýkan kavganýn ardýndan otelde çalýþan Müjdat Üçüncü, (34) otel önünde kimliði henüz belirlenemeyen kiþi veya kiþiler tarafýndan silahla göðsünden vuruldu. Aldýðý tek kurþunla olay yerinde hayatýný kaybeden resepsiyon görevlisi Üçüncü'nün cesedi, otopsi için Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi'ne kaldýrýldý. Yapýlan otopsinin ardýndan cenaze ailesine teslim edildi. Tonya Ýlçesi Ýskenderli Beldesi nüfusuna kayýtlý olan Üçüncü'nün öldürülmesiyle ilgili soruþturma sürüyor.
  ÇÖMLEKÇÝ’DE YARALAMA
  Öte yandan dün akþam saatlerinde Trabzon’un Çömlekçi Mahallesi’nde bir restaurantta Yaþar Öksüz adlý kiþi kolundan silahla vurularak yaralandý. Tedavi altýna alýnan Öksüz’ün saðlýk durumunun iyi olduðu belirtilirken, olayla ilgili olarak soruþturmanýn sürdürüldüðü bildirildi.

  Yorum yap


  • #3
   ÇÖMLEKÇÝ'DE YINE OLAY

   Trabzon’un Çömlekçi Mahallesi’nde dün mahkeme kararýyla arama yapmaya çalýþan polis memurlarýna kafede bulunanlar tarafýndan mukavemet edildi...

   Arbedede bazý polis memurlarý darp edildi.
   Yaralanan polis memurlarýnýn tedavisi yapýlýrken olaya karýþtýðý iddia edilen 2 kiþi de gözaltýna alýndý. Ayrýca dün yine ayný saatlerde Çömlekçi’de bulunan bir otelin kimliði belirsiz kiþilerce kurþunlandýðý öðrenildi.

   Yorum yap

   Haz?rlan?yor...
   X