Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Þemsiyeleri çýkarýn yaðýþ geliyor

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Þemsiyeleri çýkarýn yaðýþ geliyor

  ÞEMSÝYELERÝ ÇIKARIN YAÐIÞ GELÝYOR


  Hava, tüm Türkiye'nin büyük bir bölümünde az bulutlu ve açýk geçecek. Bazý bölgelerde ise saðanak yaðýþ var.

  Hava sýcaklýðý da baþta Akdeniz ve Ege sahilleri olmak üzere güney kesimlerde mevsim normallerinin üstünde, diðer yerlerde ise mevsim normallerinde olacak.

  Devlet Meteoroloji Ýþleri Genel Müdürlüðü'nden edinilen bilgiye göre, günün ilk saatlerinde Ýskenderun'da, öðle saatlerinden sonra Doðu Anadolu'nun kuzeyi (Erzurum, Erzincan, Tunceli, Muþ, Bingöl, Kars, Aðrý, Iðdýr ve Van'ýn kuzey ilçeleri), Kütahya, Bilecik, Eskiþehir, Bolu, Karabük, Trabzon, Rize, Kahramanmaraþ, Osmaniye, Adýyaman, Gaziantep ile Adana ve Mersin'in kuzey ilçelerinin kýsa süreli ve yerel olmak üzere gökgürültülü saðanak yaðýþlý olmasý bekleniyor.

  Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoðu, Akdeniz kýyýlarý ile güneydoðu bölgelerimizde güney ve güneybatý yönlerden hafif, ara sýra orta kuvvette esecek.

  BÖLGELERDE HAVA

  Marmara: Parçalý ve az bulutlu, zamanla Trakya kesimi ile güneydoðusu çok bulutlu, öðleden sonra Bilecik çevreleri kýsa süreli ve yerel olmak üzere gökgürültülü saðanak yaðýþlý.

  Ege:Az bulutlu ve açýk, zamanla iç kesimleri parçalý bulutlu, öðle saatlerinden sonra Kütahya çevreleri kýsa süreli ve yerel olmak üzere saðanak ve gökgürültülü.

  Akdeniz: Az bulutlu ve açýk, doðusu parçalý bulutlu, ilk saatlerde Ýskenderun, öðle saatlerinden sonra Kahramanmaraþ, Osmaniye ile Adana ve Mersin'in kuzey ilçeleri kýsa süreli ve yerel olmak üzere gökgürültülü saðanak yaðýþlý geçecek.

  Ýçanadolu: Az bulutlu ve açýk, zamanla kuzeybatýsý parçalý bulutlu, öðle saatlerinden sonra Eskiþehir çevreleri kýsa süreli ve yerel olmak üzere gökgürültülü saðanak yaðýþlý.

  Batý Karadeniz:Az bulutlu ve açýk, zamanla iç kesimleri parçalý bulutlu, öðle saatlerinden sonra Bolu ve Karabük çevreleri kýsa süreli ve yerel olmak üzere gökgürültülü saðanak yaðýþlý olacak.

  Orta ve doðu Karadeniz:Az bulutlu, doðusu ile zamanla bölge geneli parçalý bulutlu, öðle saatlerinden sonra Trabzon, Rize ve Hopa çevreleri kýsa süreli saðanak yaðýþlý olmasý bekleniyor.

  Doðu ve Güneldoðu Anadolu Bölgesi: az bulutlu ve açýk.


  30 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X