Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KÖYDES köylerin yüzünü güldürdü

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • KÖYDES köylerin yüzünü güldürdü

  KÖYDES KÖYLERÝN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ


  AK Parti Vakfýkebir Ýlçe Baþkaný Serdar Hindistan, Ýl Genel Meclis Üyeleri Rýfat Yavuzyýlmaz, Muhammet Balta, Þenol Bahadýr, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akköy- Ortaköy-Açýkalan Grup Yolu’nda incelemelerde bulundular.

  AK Parti heyeti ilk olarak Akköy Muhtarý Ýsmail Sevinç, Ortaköy Muhtarý Ali Sevinç’ten sorunlar hakkýnda bilgi aldýktan sonra asfaltlama çalýþmasý yapýlan Akköy-Ortaköy-Açýkalan Grup Yolu’nda çalýþmalarý yerinde incelediler.
  AK Parti Vakfýkebir Ýlçe Baþkaný Serdar Hindistan, Ýl Genel Meclis Üyeleri Rýfat Yavuzyýlmaz, Muhammet Balta, Þenol Bahadýr burada yaptýklarý ortak açýklamada; “Akköy-Ortaköy-Açýkalan Grup Yolu’na toplam 1.500 ton sýcak asfalt yapýlýyor. Ýlçemiz genelinde ise bu yýl toplam 8 bin 150 ton sýcak asfalt dökeceðiz. 15 köyümüzde sanat yapýlarý devam ediyor. Ayrýca yine köylerimizde bu yýl toplam 3.500 metreküp beton döktük. Köylerimizdeki çalýþmalarýmýzý aralýksýz sürdürüyoruz. En büyük amacýmýz köylerimizin yol, su ve elektrik sorunlarýný kökünden halletmektir. Köylü vatandaþlarýmýzý köylerinde rahat ettirmek istiyoruz. Bunun için bütün imkânlarýmýzý seferber ediyoruz” dediler.

  Akköy Muhtarý Ýsmail Sevinç, Ortaköy Muhtarý Ali Sevinç, yapýlan çalýþmalardan memnun olduklarýný ifade ederek emeði geçenlere teþekkür etti.


  Kaynak: Günebakýþ 26 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X