Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Of'ta 3 Kiþinin Boðulmasý

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Of'ta 3 Kiþinin Boðulmasý

  OF'TA 3 KÝÞÝNÝN BOÐULMASI

  Of'ta denizde boðulan 3 kiþinin cenazeleri Uþak'a gönderildi.
  Trabzon'un Of ilçesinde serinlemek için girdikleri denizde boðulan 2 çocuk ile onlarý kurtarmak isterken hayatýný kaybeden kiþinin cenazeleri Uþak'a gönderildi.

  Uþak'tan ev eþyasý satmak için bölgeye gelen ve ilçenin Kýyýcýk beldesi sahilinde konaklamak için duran gruptan ayrýlarak girdikleri denizde akýntýya kapýlarak ölen Hamza Saðdemir (9) ve Nurþane Kapasýz (12) ile bu çocuklarý kurtarmaya çalýþýrken boðulan Serdar Esmertürk'ün cenazesi, Of Devlet Hastanesi'ndeki incelemelerin ardýndan, otopsi için Trabzon Adli Týp Kurumu'na sevk edildi.

  Otopsi iþlemlerinin tamamlanmasýnýn ardýndan, Of Kaymakamlýðý'nca temin edilen bir araca konulan cenazeler, Uþak'a gönderildi.
  Ev eþyasý satmak için bölge illerde bulunan ve kazayý duyarak Of ilçesine gelen Uþaklý diðer aileler de konvoy halinde cenaze aracýyla birlikte Uþak'a hareket etti.

  Hayatýný kaybedenlerin yakýný olan Alaattin Özçýnar, gazetecilere yaptýðý açýklamada, Sahil Güvenlik Komutanlýðý'nýn ilçede bir birimi olsaydý çocuklarýn kurtarýlabileceðini belirterek, ''Rize'den ya da Trabzon'dan gelmesi çok uzun sürdü. Üzüntümüz büyük. Yine de yetkililere çabalarýndan dolayý teþekkür ediyoruz'' dedi.  25 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X