Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Akçaabat'tan Vali'ye Ziyaret

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Akçaabat'tan Vali'ye Ziyaret

  AKÇAABAT'TAN VALÝ'YE ZÝYARET


  Akçaabat Muhtarlar Derneði Baþkaný Trabzon Valisi Dr. Recep Kýzýlcýk'ý ziyaret etti
  Trabzon Valisi Dr. Recep Kýzýlcýk, Akçaabat Muhtarlar Derneði Baþkaný Eyüp Gedikli ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

  Muhtarlarýn çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini ve hizmet üretimi noktasýnda da sorunlarý en iyi muhtarlarýn bildiðini belirten Vali Kýzýlcýk, “Muhtarlarýmýz, vatandaþla doðrudan temas kuran kanaat önderleridir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde vatandaþýn talep, sorun ve önerilerini birinci elden alýp üst makamlara intikal ettirerek, çözüm üretme noktasýnda da idareye katký saðlamak suretiyle önemli bir görevi de yerine getiriyorlar.” þeklinde konuþtu.

  Muhtarlarýn dile getirdikleri sorunlarý dinleyen Vali Kýzýlcýk, el birliði ile sorunlarýn üstesinden geleceklerini belirterek, var olan sorunlara çözüm bulmak için ilgili kurumlara gerekli talimatlarý vereceðini kaydetti.

  Vali Dr. Recep Kýzýlcýk, Akçaabat Muhtarlar Derneði'nin ziyaretinin ardýndan AK Parti Akçaabat Ýlçe Baþkaný Osman Çavuþ, Akçaabat ilçe ve belde belediye baþkanlarý ve Akçaabat il genel meclisi üyelerini kabul etti.  25 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X