Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yomra kaymakamýný uðurladý

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yomra kaymakamýný uðurladý

YOMRA KAYMAKAMINI UÐURLADI

2007 Mart Ayýnda Ýlçemize Kaymakam olarak atanan ve Ýleçmizdeki görev süresini tamamlayarak Bitlis in Hizan ilçesine atanan Mustafa Adil Tekeli için bir veda yemeði düzenlendi

Hatipoðlu Restaurant ta düzenlenen veda gecesinde Tekeli yi mesai arakadaþlarý ve Yomralýlar yalnýz býrakmadý. Veda gecesine Kaymakam Mustafa Adil Tekeli nin yaný sýra Garnizon Komutaný Fuat Gün, Ýl Genel Meclisi üyeleri Salih Yavuz ve Hasan Albayrak, Kaþüstü Belediye Baþkaný Mustafa Çam, Oymalýtepe Belediye Baþkaný Metin Þahin, daire amirleri, okul idarecileri ile öðretmenler, saðlýk çalýþanlarý, köy muhtarlarý, dernek temsilcileri ve çok sayýda vatandaþ katýldý.
    Sunuculuðunu Özel Ýdare Müdürü Nihat Koca nýn yaptýðý gecede Kaymakam Mustafa Adil Tekeli bir veda konuþmasý yaptý. Tüm katýlanlara ve Yomralýlara hitaben yaptýðý konuþmada "Yaklaþýk ikibuçuk yýl boyunca sizlerle birlikte oldum. Bu süre zarfýnda sizler gibi deðerli arkadaþlarý tanýdým, Yomra yý ve içinde bulunduðu coðrafyayý tanýma fýrsatým oldu. Yomra’da görev yaparken evlendim ve baba oldum, buranýn benim için önemi çok büyük herkese çok teþekkür ediyorum’’ dedi.Daha sonra Tekeli’ye çiçek ve plaketler, ve m.a.tekeli yazýlý 32 numaralý Trabzonspor formasý verildi.

23 Agustos 2009
Haz?rlan?yor...
X