Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trabzon'da en acý ölüm!

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Trabzon'da en acý ölüm!

  TRABZON'DA EN ACI ÖLÜM

  Trabzon'un Düzköy ilçesinde düzenlenen asker uðurlama töreninin ardýndan rahatsýzlanan genç topraða verildi.
  Trabzon'un Düzköy ilçesinde düzenlenen asker uðurlama töreninin ardýndan rahatsýzlanan ve tedavi gördüðü hastanede dün gece hayatýný kaybeden genç, askeri birliðine teslim olacaðý gün topraða verildi.
  Düzköy ilçesine baðlý Çalköy beldesinde annesi Ayþe Cumur ve üvey babasý Yusuf Cumur ile birlikte yaþayan Gökhan Odabaþ (20), Akçaabat Askerlik Þubesinden askerlik için Ankara Etimesgut'a sevk evrakýný aldý.
  Köyünde, 15 Aðustos'ta düzenlenen asker uðurlama töreninde yakýnlarýyla birlikte eðlenen Odabaþ, eve döndükten sonra rahatsýzlandý. Üvey babasý Yusuf Cumur tarafýndan Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesine götürelen Odabaþ, tedavi altýna alýndý.
  Böbrek yetmezliði ve kalp rahatsýzlýðý teþhisi konulan Odabaþ, tedavi gördüðü hastanede dün gece hayatýný kaybetti.
  Etimesgut'taki birliðine bugün teslim olacak olan Gökhan Odabaþ için Düzköy ilçesinin Taþocaðý köyündeki Merkez Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Odabaþ'ýn ailesi, yakýnlarý ve vatandaþlar katýldý.
  Odabaþ'ýn cenazesi, kýlýnan cenaze namazýnýn ardýndan aile mezarlýðýnda topraða verildi.
  Cenaze töreninde aðýtlar yakan anne Ayþe Cumur'u, yakýnlarý teskin etmeye çalýþtý.
  Gökhan Odabaþ'ýn üvey babasý Yusuf Cumur, Gökhan'ý küçük yaþtan beri baktýðýný ve her türlü ihtiyacýný gördüðünü belirterek, ''Gökhan askerler için yapýlan uðurlama gecesine katýldý. Eve geldiðinde kusma ve halsizlik gibi rahatsýzlýklarý olunca Gökhan'ý Farabi Hastanesine götürdüm. Orada tedavi görüyordu. Ancak dün gece aniden fenalaþtý ve hayatýný kaybetti. Eðer yaþasaydý diðer arkadaþlarý gibi bugün birliðine teslim olacaktý'' diye konuþtu.


  22 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X