Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Allah kurtardý!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Allah kurtardý!

ALLAH KURTARDI!

Dülbent Geçidi’nde meydana gelen kaza ‘öldürmeyen Allah (c.c.) öldürmez’ dedirtti
    Yomra-Özdil Karayolu Dülbent Geçidi adeta ölüm saçýyor. Daha öncede birçok kazanýn meydana geldiði bölgede gazetemiz yazarlarýndan Mustafa Akgül feci bir kaza geçirdi ve mucizevî bir þekilde olaydan hafif sýyrýklarla kurtuldu.

DÝREK DEREYE DÜÞTÜ

Oymalýtepe’den dönen Mustafa Akgül’ün, kullandýðý araç Oymalýtepe-Yomra Grup Yolu’nun Dülbent Geçidi’nde 120 metrelik uçurumdan direkt olarak Yomra Deresi’ne düþtü. Araçla birlikte 120 metre düþen Akgül, kazadan mucize eseri sað kurtuldu. Vücudunda önemli bir yaralanma olmayan Akgül, derenin içindeki araçtan sað kurtuldu ve kendi imkâný ile araçtan çýkarak saðlýk ekiplerini aradý.

“GÖRECEK GÜNÜMÜZ VARMIÞ”

Numune Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi’nde tedavi edilen Akgül, filmleri andýrýrcasýna konuþtu. Akgül, “Filmlerde izleyince yalan zannederdim ama düþüþ boyunca hayatým bir film þeridi gibi gözlerimin önünden geçti. Her þey buraya kadarmýþ dedim. Ama Allah’a þükür iyiyim. Görecek günümüz varmýþ” diye konuþtu.

YAKINLARI TEPKÝLÝ

Kazanýn ardýndan hastaneye akýn eden yakýnlarý ise Karayollarý Bölge Müdürlüðü kontrolündeki olan geçitte birçok kaza yaþanmasýna raðmen hiçbir tedbir alýnmamasýna tepki gösterdiler.

20 Agustos 2009
Haz?rlan?yor...
X