Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Baba Oðul Minibüste Sýkýþtý

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Baba Oðul Minibüste Sýkýþtý

BABA OÐUL MÝNÜBÜSTE SIKIÞTI

Trabzon'un Çarþýbaþý ilçesinde dün meydana gelen trafik kazasýnda 22 kiþi yaralandý.
    PTT kamyonu ile çarpýþan minibüste sýkýþan baba ile oðlu ise yaklaþýk 1.5 saatlik çalýþmadan sonra ancak araçtan çýkarýldýlar.
    Araçta sýkýþan ve askere gideceði öðrenilen genç aðýr yaralý olarak KTÜ Týp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde tedavi altýna alýndý.

YÝNE LÝMAN KAVÞAÐI YÝNE KAZA!
    Kaza Çarþýbaþý Liman kavþaðýnda sabah saat 08.00 sýralarýnda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Giresun'dan Trabzon istikametine gitmekte olan Hasan Kahraman yönetimindeki 28 M 6006 plakalý yolcu minibüsü, dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu kavþaktan dönmeye çalýþan Zeki Alican yönetimindeki 34 FL 8229 plakalý PTT'ye ait kargo kamyonuna çarptý.

BABA ÝLE OÐLU MÝNÝBÜSTE SIKIÞTI
    Kazada minibüs sürücüsü Hasan Kahraman, kamyon sürücüsü Zeki Alican, minibüste bulunan ve aralarýndan çocuklarýn da olduðu 20 kiþi yaralandý. Minibüsün ön koltuðunda sýkýþan baba Köksal ve oðlu Enis Küçük (20), yaklaþýk 1.5 saat kurtarýlmayý bekledi. Baba ile oðul, olay yerine gelen Trabzon Belediyesi Ýtfaiyesi Acil Kurtarma ekibi tarafýndan uzun uðraþlar sonucu sýkýþtýklarý yerden çýkartýlarak Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Týp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne kaldýrýldýlar.

OÐLUNU ASKERE GÖNDERECEKTÝ

Köksal Küçük'ün oðlu Enis'i saat 10.30'da Trabzon Havalimaný'ndan vatani görevini yerine getireceði Mardin'e yollamak üzere Trabzon'a geldiði öðrenildi. Olay yerinde aþýrý kan kaybeden ve Farabi Hastanesi'nde tedavi altýna alýnan Enis Küçük'ün durumunun ciddiyetini koruduðu belirtildi.

ÇOCUKLAR DA YARALANDI

Kazada yaralanan ve aralarýnda çocuklarýn da bulunduðu sürücüler Zeki Alican ve Hasan Kahraman, Cemal Dilki, Sümbül Karasakal, Ali Koç, Hasan Konik, Muhammet Karagöz, Muazzez Yýlmaz, Asuman Yýlmaz, Emel Çavuþoðlu, Eren Muratcan Çavuþoðlu, Çaðlanur Dalmaz, Hamza Karagöz, Emine Karagöz ve Seda Yýlmaz Vakfýkebir Devlet Hastanesi'nde tedavi edildikten sonra taburcu edildi.
    Yine kazada yaralanan Saffet Yosma, Ferhat Karasakal, Gamze Yýlmaz ve Aslý Yýlmaz ve Ardahan Yýlmaz'ýn ise Numune Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi'ndeki tedavilerinin sürdüðü ancak hayati tehlikelerinin olmadýðý öðrenildi.

'YEÞÝLÝ GÖRDÜM, SONRASINI HATIRLAMIYORUM'
    Kaza sonrasý Çarþýbaþý Ýlçe Emniyet Amirliði'nde ilk ifadesi alýnan minibüs sürücüsü Kahraman Aydýn'ýn ise, "Yeþil ýþýk yanýyordu. Geçtim ancak sonrasýný hatýrlamýyorum" dediði öðrenildi. Kazayla ilgili incelemenin sürdüðü belirtildi.

20 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X