Duyuru

Collapse
No announcement yet.

28 Kasým 2006 Haberler

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • 28 Kasým 2006 Haberler

  BU ACIYA DAYANILMAZ!
  Gümüþhane-Bayburt Karayolu üzerinde önceki akþam meydana gelen trafik kazasý Trabzon'u mateme boðdu. Feci kazada hayatlarýný kaybeden Trabzon'lu Yeþilbaþ ve Günaydýn ailelerinden 7 kiþinin cenazesinde gözyaþý ve aðýt vardý.
  Bayburt'dan Gümüþhane istikametine gitmekte olan M.E.T yönetimindeki 04 AH 401 plakalý kamyon aþýrý hýz ve hatalý sollama sonucu karþý yönden gelen ve içinde Trabzon'lu iki ailenin bulunduðu 61 AR 105 plakalý otomobile çarptý.
  Hatalý sollama yapan kamyonun altýnda kalarak can veren otomobilin sürücüsü Bircan Günaydýn 31) eþi Meryem Sevim Günaydýn (27), oðullarý Orhancan(7) ve Mertcan (1.5) Trabzon merkeze baðlý Dolaylý köyünde ikindi namazý sonrasý kýlýnan cenaze namazýyla gözyaþlarý arasýnda topraða verildi.Cenazeye Günaydýn ailesinin yakýnlarý, sevenleri ve köylülerle birlikte AK Parti Trabzon Milletvekili Asým Aykan'da katýldý.
  Cenaze namazý
  nda oldukça bitkin gözüken Aykan kazadan duyduðu üzüntüyü;"Yeter artýk bu acý. Her gün trafik kazasý haberleriyle uyanýyoruz.Kazalarýn önüne geçilebilmesi için herkesin elinden geleni yapmasý gerek.Gencecik insanlarýmýzý ve yavrularýmýzý kaybediyoruz. Kazada hayatýný kaybedenlere Allah'tan rahmet Günaydýn ve Yeþilbaþ ailelerinde baþsaðlýðý diliyorum"
  Günaydýn ailesiyle birlikte ayný otomobilin içinde bulunan ve hayatlarýný kaybeden anne Esma Yeþilbaþ (29) ile kýzlarý Sena (7) ve Zeynep Sude Yeþilbaþ (4) ise Maçka'nýn Kapuköy'ünde topraða verildi. Bircan Günaydýn'ýn 6-7 ay önce Bayburt'ta motor tamir dükkaný açtýðý ve hafta sonu ailesiyle Trabzon'a gelip gittiði öðrenildi. Kazada Günaydýn'ýn Bayburtta çalýþtýðý Mehmet Yeþilbaþ'ýn eþi ve iki çocuðunu Baybur'ta götürdüðü ama kendisinin Trabzon'a dönmediði belirtildi. Eþini ve çocuklarýný kaybetmenin acýsýný yaþayan Mehmet Yeþilbaþ hem aðladý hemde cenazeye katýlan herkesi aðlattý
Haz?rlan?yor...
X