Duyuru

Collapse
No announcement yet.

31.10.2006 Haberler

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • 31.10.2006 Haberler

  GURBETTEN GELEN ACI HABER
  Trabzon'un Sürmene ilçesinden olan Osman Çebi'nin en büyük hayali büyük futbolcu olmaktý. Çocuk yaþta baþladýðý futbolda 16 yýl boyunca topun peþinden koþtu. Genç yaþta gittiði Fransa'da hem çalýþýyor hemde futbol oynuyordu. Oynadýðý oyunla herkesi kendine hayran býrakan Osman kýsa sürede kendini ispatlamýþtý
  24 yaþýndaki Osman Çebi sadece futbolu deðil, kiþiliði ve efendiliði ilede taktir topluyordu. Fransa'da 3 sene FC mantfavet, 3 yýl US Pontet, 3 sene MSJ Avignen,1 sene Ýtalya, 3 sene As Franco Türkiye ve son olarakta FC Nyons kulüplerinde top koþturan Osman Çebi tam bir gol adamýydý.Son olarak oynadýðý FC Nyons takýmýnda 30 maçta 52 gol atarak takýmýnýn gözbebeði olmuþtu. Bütün bu baþarýlara raðmen Osman'ýn en büyük hayali doðup büyüdüðü Trabzonspor'un formasýný omuzlamaktý.
  Trabzonspor formasý ile gollerine devam etmek istiyor ve Türk Milli Takýmýnýn formasýný gi
  ymek istiyordu.
  MOTOSÝKLETLE KAZA GEÇÝRDÝ
  Ama olmadý..Önceki gün antreman sonrasý motosikletle evine dönen Osman Çebi Fransa'nýn Avignon kentinde bir aracýn motoksiletine arkadan çarpmasý sonucu hayatýný kaybetti.Osman Çebi'nin genç yaþta ölümü baþta ailesi olmak üzere sevenlerini ve takým arkadaþlarýný yasa boðdu.Osman Çebi'nin yarýn Sürmene'de topraða verileceði belirtildi.

 • #2
  ÝNTÝHAR MI KAZA MI?


  Trabzon'un Beþikdüzü Ýlçesi'nde 3. kattan düþerek aðýr yaralanan bir kiþi kaldýrýldýðý hastanede öldü.
  Edinilen bilgiye göre, ilçenin Fatih Mahallesi Sahil Caddesi'nde önceki akþam saat 19.45 sýralarýnda Meral Baþkan (37), oturduklarý apartmanýn 3. kat balkonundan henüz belirlenemeyen bir nedenle yere düþtü.
  Aðýr yaralanan Baþkan, olay yerine çaðrýlan ambulansla önce Vakfýkebir Devlet Hasatanesi'ne, ardýndan da Trabzon Numune Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi'ne kaldýrýldý. Buradan da hayati tehlike kaydýyla Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Týp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne sevk edilen Baþkan, tüm müdahalelere raðmen kurtarýlamayarak hayatýný kaybetti.
  Bekar olduðu öðrenilen Meral Baþkan'ýn cesedi yapýlan otopsinin ardýndan ailesine teslim edilirken, Baþkan?ýn sinir ve sara hastasý olduðu öðrenildi. Baþkan'ýn intihar mý ettiði ya da dengesini kaybederek m
  i düþtüðü henüz belirlenemezken, olayla ilgili soruþturma sürüyor.

  Yorum yap


  • #3
   TARAFTAR ÝLE KAPIÞTI   Trabzonspor'da taraftarlar Rizespor maçýnýn faturasýný Kaptan Hüseyin'e çýkarttý. Rizespor'un attýðý golden sonra Hüseyin'i her hatasýnda yuhalayarak tepki gösteren taraftarlar ile tecrübeli oyuncu arasýnda maç sonrasýnda ise kýzýlca kýyamet koptu. Soyunma odasýna giderken yoðun protestolara maruz kalan Hüseyin, sinirlerine hakim olamayarak þeref tribününe doðru hareketlendi. Taraftarýn tepkisi bunun üzerine daha da artýnca Hüseyin adeta çileden çýktý.
   HASAN DA KARIÞTI
   Bir süre taraftarlarla söz düellosuna giren Hüseyin adeta kendini kaybederken, Hasan Üçüncü'de tecrübeli oyuncuya destek vermek için taraftar ile atýþmaya baþlayýnca olay daha da büyüdü. Bunun üzerine diðer futbolcular, Hasan ve Hüseyin'i güçlükle de olsa sakinleþtirdi. Hüseyin'in soyunma odasýnda da büyük bir üzüntü yaþadýðý ifade edilirken, futbolcularýn yaný sýra Teknik Patron
   Ziya Doðan'ýn da tecrübeli oyuncuya moral desteði verdiði belirtildi.

   Yorum yap

   Haz?rlan?yor...
   X