Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Okutan'ýn Uzungöl zaafý

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Okutan'ýn Uzungöl zaafý  Okutan'ýn Uzungöl zaafý
  19 Eylül 2008 / 15:09
  Trabzon Valisi Nuri Okutan, Uzungöl çevresinde özel mülk sahiplerinin mülklerini terk etmesi ve bölgenin kamulaþtýrýlmasý için yasal prosüdürlerin biran önce baþlatýlmasýný istedi.


  Uzungöl Belde Belediye Baþkaný Mehmet Nuh Alibeyoðlu ile biraraya gelen Vali Okutan, Uzungöl'ün sorunlarýný masaya yatýrýrken, kýyý kenar çizgisi kapsamýnda göl kenarýnda bulunan özel mülk sahiplerinin mülklerinin kamulaþtýrýlmasý için yasal prosüdürün bir an önce baþlatýlmasýný istedi.

  Baþkan Alibeyoðlu'ndan Uzungöl'ün doðal güzelliðinin korunmasý için her kurumun üzerine düþen görevi yapmasýný isteyen Vali Okutan "Burasýnýn korunmasý için valilik olarak üzerimize düþen her þeyi yapýyoruz, yapacaðýz da.

  Zira yanlýþ bir adým atarsak burasýný berbat ederiz. Herkes üzerine düþen sorumluluðu yerine getirmeli" dedi. Vali Nuri Okutan, konuyla ilgili kamulaþtýrma bedellerinin ödenmesi için Trabzon Deftardarý Kenan Karadeniz'e de talimat verdi.

  Yapýmý devam eden Çaykara-Uzungöl, karayolunun önümüzdeki yýla yetiþtirilmesi için Karayollarý yetkilileri ile ilgili firmalara talimat veren Vali Okutan, ayrýca Uzungöl-Þekersu-Bayburt karayolunun yol geniþleme çalýþmasý için Ýl Özel Ýdaresi'nden gerekli desteðin verileceðini sözlerine ekledi.
  Kaynak: ÝHA

 • #2
  --->: Okutan'ýn Uzungöl zaafý

  I LOVE UZUNGOL

  Yorum yap

  Haz?rlan?yor...
  X