Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zigana Daðý Eteklerinde Limni Gölü Resimleri

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Zigana Daðý Eteklerinde Limni Gölü Resimleri

TRABZON - Zigana Daðý’nýn eteklerinde bulunan Torul Ýlçesi’nin Zigana Köyü’nde bulunan ve yaz-kýþ ziyaret edilebilen gölde; kýþýn buz tutan zeminde yürünürken, yazýn da yemyeþil doðasý, zengin flora ve faunasýnýn oluþturduðu doðal güzellikleriyle, ziyaretçilere eþsiz bir görünüm sunuyor.

Limni gölüne Gümüþhane’ ye 25 km. olan Torul Ýlçesine Gidilerek ulaþýlmaktadýr.

alýntý

--->: Zigana Daðý Eteklerinde Limni Gölü Resimleri

çok güzel bir yer ama hiç tanýtýmý yapýlmýyor ben ilk kez görüyorum þahsen doða güzellikleri ile dolu çevremizi biraz tanýtsalar çok iyi olur .
    gülcan abla teþekküler

Yorum yap

çok haklýsýn titan tanýtým gereðince yapýlmýyor.Trabzonumuzda bu kadar güzel yerler var ve biz Trabzonlular bile bunu bilmiyor ve ilk defa görüyoruz.ve eminimki Trabzonumuzun daha bilinmeyen çok güzel yerleri var.Aslýnda bu tanýtýmlarýn Trabzon kaymakamlýðý ve belediyelerince yapýlmasý lazým..Ama ben Doða harikasý Trabzonumuzun tanýtýmý için onunla ilgili bulduðum her kareyi ekleyip elimden geleni yapýcam.Allah izin verdiði sürece.Ve hatta diyorum ki biz Trabzonlular elimizden geldikçe tanýtýmýnda birlik olup bunu beraber yapmalým

yorumun için teþekkür ederim titan.
      Konu gülcan taraf?ndan (http://www.trabzonum.org/forum/member/511-g%C3%A3%C2%BClcan Saat 28.01.2008, 16:32 ) de?i?tirilmi?tir.

Yorum yap

COOK COKK kelimesini ne kadar yazsamda bu eþsiz güzelliði ne kadar beyendiðimi ifade edemem harelede.deli gibi güzel bir yer diyim en iyisi.Karadenizin her karesi boyle aslýnda. simdi orda olupta kamp yapacaksýn gölün kenarýnda ,akþam et kýzartýlacak ateþte offffff offff içim gitti ..emeðine saðlýk abla

Yorum yap

Evet güzel yer gerçektende bu sene 1 kez mangal yapmaya gitmiþtik arkadaþlarla

Ee herhalde bu tür güzelliklerden kendimi mahrum edecek deðildim
          Ama illa bende görmek istiyorum derseniz buyrun Trabzon'a kadar gelin gerisini bana býrakýn

Yorum yap

ben buraya birkez olsun gitmeden ölürsem gözüm açýk giderim bu yaz oradayým arkadaþlar

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
            X