Duyuru

Daralt
Henüz duyuru yok.

Yeni Transporter Geliyor

Daralt
X
 • Süzgeç
 • Zaman
 • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

 • Yeni Transporter Geliyor

  YENİ TRANSPORTER GELİYOR  Transporter'ın binek versiyonları Multivan ve California ilk kez Frankfurt Fuarı'nda sergilenecek
  Almanya'da Ekim ayında pazara sunulacak olan Yeni Transporter'ın binek versiyonları Multivan ve California ilk kez Frankfurt Fuarı'nda sergilenecek.

  Yeni Transporter'ın ilk resmi görselleri yayımlandı. Eylül ayında gerçekleşecek olan Frankfurt Fuarı'nda binek versiyonları California ve Multivan ile prömiyeri yapılacak olan Yeni Transporter Almanya pazarına Ekim ayında sunulacak. Yeni Transporter'ın ticari versiyonlarının Türkiye lansmanının ise 2009 yılı sonunda gerçekleşmesi bekleniyor.

  COMMON RAİL ENJEKSİYON

  Yeni Transporter'ın gövde tasarımı Volkswagen'ın yeni tasarım DNA'sıyla uyum gösteriyor. Yeni ön tasarım, model serisini daha zarif gösterirken yeni Turbo dizel motorlar (TDI) daha verimli, yüksek performanslı ve son derece sessiz. Üstelik, common rail enjeksiyon sistemine sahip, Yeni TDI sayesinde yakıt tüketimi değerleri de yüzde 20'ye varan oranlarda azaldı. Ayrıca iç bölümde yeni göstergeler, direksiyon simidi, radyo ve döşemeler ise ergonomiyi tamamlıyor.


  20 Ağustos 2009
Lütfen bekleyin...
X