Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kýzýl'dan Bosna'ya teþvik yanýtý

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Kýzýl'dan Bosna'ya teþvik yanýtý

  KIZIL'DAN BOSNA'YA TEÞVÝK YANITI


  Futbol Federasyonu Milli Takýmlar Sorumlusu Levent Kýzýl, Bosna Hersek'in, Ermenistan'da puan kaybedeceðini öne sürdü.
  Futbol Federasyonu Milli Takýmlar Sorumlusu Levent Kýzýl, (A) Milli Takým'ýn Dünya Kupasý eleme grubundaki rakiplerinden Bosna Hersek'in, Ermenistan'da puan kaybedeceðini öne sürdü.

  Kýzýl, Radyospor'a yaptýðý açýklamada, Estonya ve Ermenistan gibi takýmlarýn her sene üstüne koyarak oynadýklarýný kaydederek, ''Çok alt sýralarda bulunuyorlardý. O yüzden, maçlarýmýzý kazandýðýmýz zaman büyük baþarýlar elde edeceðiz. Bence Bosna Hersek, Ermenistan maçýnda puan kaybedecek'' dedi.

  Bosna basýnýnda çýkan ''Teþvik'' iddialarýný cevap vermeye deðer görmediðini kaydeden Levent Kýzýl, ''Teþvik primine biz karþýyýz. Karþý olduðumuz þeyi mi yapacaðýz? Yakýþýksýz iddialar. Ermenistan'la sýnýr kapýmýz bile kapalý'' diye konuþtu.

  ESTONYA MAÇI

  Estonya ile oynanacak maçý da deðerlendiren Kýzýl, ''Hiçbir maç kolay deðildir. Estonya maçý da kolay olmayacak'' ifadelerini kullandý.

  Levent Kýzýl, Türkiye olarak çok formda olduklarýný kaydederek, ''Çünkü kulüp takýmlarýmýzda büyük bir yükseliþ var. Galatasaray'da Rijkaard, Fenerbahçe'de Daum var. Oyuncular hýrslý ve mutlu. Sakatlýklara karþýn takým olarak formdayýz ve galip geleceðiz'' dedi.

  Ukrayna maçýnda, formda olduklarýný gösterdiklerini ve iyi bir sýnav verdiklerini anlatan Kýzýl, ayný baþarýyý Estonya karþýsýnda da tekrarlayacaklarýna inandýðýný, ardýndan Bosna Hersek ile final niteliðinde bir maça çýkacaklarýný sözlerine ekledi


  03.09.2009
Haz?rlan?yor...
X